Alexa


Sevdamız Samsun Platformun'dan BEM-BİR SEN'e Ziyaret

Sevdamız Samsun Platformu Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri Memur - Sen  Konfederasyonuna bağlı Bem-Bir Sen Sendikası Samsun İl Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi.

Samsun 13.03.2019, 12:37 13.03.2019, 13:23
Sevdamız Samsun Platformun'dan BEM-BİR SEN'e Ziyaret

Memur - Sen  Konfederasyonuna bağlı Bem-Bir Sen Sendikası Samsun İl Başkanı Savaş GAYRETLİ ve Yönetim Kurulunu ziyaret eden Sevdamız Samsun Platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri projeleri ve faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi.

Kendisini Samsunlu hisseden herkesi Samsunlu olarak kabul ettiklerini belirten Platform  Başkanı Seven, önemli olanın Samsun'un gelişmesine katkı sağlamak olduğunu belirterek, Samsun'da yaşayan daha çok gençlerin bir araya geldiği Sevdamız Samsun Platformu'nu kurduklarını Ana amaçlarının gelecekte daha iyi bir Samsun'un olması için mücadele etmek olduğunu söyledi.

Kısa sürede yaptığı çalışmalar ile Samsun kamuoyunun takdirini toplayan Sevdamız Samsun Platformu, Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri, Memur - Sen  Konfederasyonuna bağlı Bem-Bir Sen Sendikası Samsun İl Başkanı Savaş GAYRETLİ ve Yönetim Kurulunu ziyaretlerinde yaptığı açıklamada, hayata geçirdikleri projeler ve Faaliyetleri hakkında ve planlı bir şekilde yapacakları çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ise Platformun çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve kısa sürede adını duyurduğunu belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P