Alexa

SEVDAMIZ SAMSUN BAFRA’DA

Sevdamız Samsun Platformu ‘Minikler Üşümesin’ projesi ile Bafra'da ilgi çekti.

SEVDAMIZ SAMSUN BAFRA’DA

Sevdamız Samsun Platformu Yönetim Kurulu Başkanı,Nuri Seven Teşkilat Başkanı Zahit Değirmenci, ve Yönetim Kurulu üyeleri Muhammet Karademir, Bilal Coşkun, Muhammet Dağ, Samet Yıldırır ve Oğuzhan Şimşek Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu‘na nezaket Ziyaretlerinde bulundu.

Bafra Kaymakamı Ahmet ADANUR ‘’Sevdamız Samsun Platformuna başarılar dileyerek, "Samsun İçin Güzel Bir oluşum Olacağına İnancım tamdır" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, Sevdamız Samsun Platformu'nun gerçekleştirdiği ‘’Minikler Üşümesin‘’ Projesini çok anlamlı bulduğunu söyleyerek, köy okullarındaki çocuklarımızı sevindirdikleri için teşekkür etti."SEVDAMIZ SAMSUN MİNİK YÜREKLERİ ISITMAYA DEVAM EDİYOR"

Sevdamız Samsun Platformu ‘Minikler Üşümesin’ projesinde Bafra Müstecep Köyü İlkokulu – Ortaokulunu, Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri, ziyaret ederek eğitim gören öğrencilere atkı ve bere hediye etti. Platform Başkanı Nuri Seven, “Sevdamız Samsun Platformu olarak Minikler Üşümesin projesine devam ediyoruz . Geleceğimiz olan çocuklarımıza atkılarımızı ve berelerini hediye ettik. Ülkemizin ve Samsun’umuzun gelişmesi için, çocuklarımızın önemi çok büyük, hepsinin sağlıklı ve topluma faydalı bireyler olması için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. Okul Müdürü İlkay APAYDIN Sevdamız Samsun Platformu’na hediyeleri ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.


Ayrıca ‘’ MİNİKLER ÜŞÜMESİN ‘’ projesinde bafra programına destek olan Uslu Demir Çelik Ailesine teşekkür eden Platform Başkanı Nuri SEVEN, bu güzel ve anlamlı projemize destek olmak isteyenler bizlere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 23:04
YORUM EKLE