banner434

Sevdamız Samsun’dan Çınkıl’a ziyaret

Yahya Çınkıl!ın sinop'a atamasının gerçekleştirilmesi üzerine Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, Samsun’da uzun yıllar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Samsun 04.02.2022, 12:44
Sevdamız Samsun’dan Çınkıl’a ziyaret

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven, Genel Başkan Yardımcısı Ayhan Onaran ve yönetim kurulu üyesi Alper Can Alper, Sinop İl Özel İdare Genel Sekreteri Yahya Çınkıl’ı makamında ziyaret etti. 2005 – 2009 yılları arasında Samsun İlkadım Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, 2009 – 2014 yılları arasında Samsun İlkadım Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğü, 2014 – 2019 yılları arasında Samsun İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcılığı ve 2019 – 2020 yılları arasında Samsun Canik Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulanan Yahya Çınkıl son olarak Sinop Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne atandı.

‘SAMSUN’DA GÖRMEK İSTİYORUZ

Samsun’da uzun yıllar verdiği hizmetlerden dolayı Çınkıl’a teşekkür eden genel başkan Nuri Seven, Sinop’taki görevinde de başarı diledi. Samsun’un Yahya Çınkıl gibi bürokratlara her zaman ihtiyaç duyduğunu belirten genel başkan Nuri Seven, “Sayın Yahya Çınkıl’ın, Samsun’da görev aldığı zaman içinde verdiği hizmetleri ve Samsun sevdası ile yaptığı çalışmalarını biliyoruz. Kendisini en yakın zamanda Samsun’da daha iyi mevkilerde görmek istiyoruz” dedi. Ziyaret sonunda Seven, Çınkıl’a adına özel yaptırılan duvar saatini hediye etti. Çınkıl ise yönetim kurulu üyelerine hediyelerini sundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)