Alexa

Sevdamız Samsun Platformu, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

Sevdamız Samsun  Platformu, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sevdamız Samsun Platformu, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ni Ziyaret Etti

Samsun'da kurulduktan kısa bir zaman sonra ziyaret ve etkinlikleriyle ismini duyuran Sevdamız Samsun  Platformu, bugün de 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni hizmet binasına geçen 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır’ı, makamında ziyaret eden platform Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri burada yaptıkları konuşmada, basının insanları aydınlatan ve bilgilendiren önemli bir oluşum olduğunu söyledi.

Nuri Seven, “Platform olarak basının bizlere destek vermesi ve yaptığımız çalışmalara mecralarında yer vermeleri çok güzel. Bizim çıktığımız yolda sadece biz değil, Samsun’u seven işadamından, işçisine, doktorundan, sanayideki ustasına ve gazetecilerle her zaman birlikte hareket etmek istiyoruz. Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni hizmet binasını hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ise, Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını yakın takip ettiğini ve beğendiğini söyleyerek, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2019, 20:51
YORUM EKLE

banner325