Sezgin Gümüş, Çağrımıza Samsun Seyirci Kalmadı

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş; "Samsun'un her alanda birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Biz gurbette yaşayan Samsunlular olarak Samsunumuzu her alanda büyüyen, gelişen ve etkili bir şehir pozisyonunda görmek istiyoruz." dedi.

Samsun 14.12.2017, 22:20
Sezgin Gümüş, Çağrımıza Samsun Seyirci Kalmadı

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak için Samsun'a gelen SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Kamu Hastaneleri Birliği Başkanlığı'na getirilen Mehmet Kılınç'ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş; 'Samsun'un her alanda birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Biz gurbette yaşayan Samsunlular olarak Samsunumuzu her alanda büyüyen, gelişen ve etkili bir şehir pozisyonunda görmek istiyoruz. Samsun ne kadar büyürse bizler de gurbette o kadar güçlü oluruz. Şehir de bu sinerjiyi yaratmak hepimizin öncelikli görevi olmalıdır' şeklinde konuştu.

Yerli ve Milli arabanın Samsun'da yapılması için SAMKON olarak büyük bir kampanya başlattıklarını, şehrin dinamiklerinin bu çağrıya kulak vermesinden büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden Gümüş; "Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız ve Ticaret ve Sanayi Odası yÖnetimi sesimize kulak vererek önemli açıklamalarda bulundular. Bu projenin Samsun'da yapılması demek, iş demek, aş demektir. Bu açıdan bakıldığında dev bir projedir. İşin peşini asla bırakmadan hükümetimize sesimizi en yüksek tondan duyurmalıyız."dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)