Sezgin Gümüş: Samsunlular Bizi Utandırmadı

SAMKON tarafından organize edilen 'Samsun Tanıtım Günleri' sona erdi. SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş; "Samsunlular bizi utandırmadı. İstanbul'da tarihi günlere tanıklık ettik."dedi.

Samsun 24.09.2017, 19:39 24.09.2017, 20:00
Sezgin Gümüş: Samsunlular Bizi Utandırmadı

22-24 Eylül tarihleri arasında İstanbul Yenikapı'da düzenlenen 'Samsun Tanıtım Günleri' sona erdi.

Samkon Genel Başkanı Sezgin Gümüş; "İddialı bir söylemle yola çıktık. Şükürler olsun ki, Samsunlular bizi utandırmadı. İstanbul'da tarihi günlere tanıklık ettik." dedi.

"SAMSUNLULAR TEK YÜREK"

SAMKON tarafından Yenikapı Miting Alanı'nın da yapılan, "Samsun Tanıtım Günleri" ile ilgili açıklama yapan  SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, "Çok iddialı bir söylemle yola çıktık. "Tarihin en büyük buluşması olacak" dedik. Hiç bir fedakarlıktan da kaçınmadık. Biz hemşehrilerimize güvendik onlar da bize itimat ettiler. Allah'a şükürler olsun ki, başımız dik alnımız açık şekilde organizasyonumuzu tamamladık." ifadelerini kullandı.

"DÜNYAYA AÇILACAĞIZ"

Türkiye'de hemşehri derneklerinde 2. sırada yer alan Samsun'un adını Türkiye'ye bir kez daha gurur ve iftiharla duyurduklarını ifade eden Gümüş;'Bizler burada amatör bir ruhla, şehrimize olan sevdamızla görev yapan insanlarız. SAMKON'u sesini sadece Türkiye'de değil Avrupa'nın ve dünyanın değişik ülkelerinde duyurmak için çalışmalarımıza başlayacağız. Bize İstanbul'da destek veren tüm Samsunlulara, başta Sayın Valimiz Osman Kaymak olmak üzere tüm yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.' şeklinde konuştu..

Yorumlar (0)