SGK'dan YEDAŞ'a Teşekkür Belgesi

Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerde çalışmalarını aralıksız sürdüren YEDAŞ'ı SGK yetkilileri ziyaret etti.

Samsun 08.06.2021, 11:23
SGK'dan YEDAŞ'a Teşekkür Belgesi

Kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtımı ilkesini bünyesinde barındıran, bilgi teknolojilerine dayalı uzman çalışanları ve profesyonel yönetim tarzıyla hizmet bölgesindeki Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop illerde çalışmalarını aralıksız sürdüren YEDAŞSGK yetkilileri ziyaret etti.

İSTİHDAMA BÜYÜK KATKI

Samsun Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü, çalışanlarının hizmetlerini SGK’ya yasal süre içerisinde bildirdiği, primlerini düzenli olarak ödediği ve istihdama sağladığı katkı için SGK İl Müdürü Ünal KAYA tarafından İnsan Kaynakları Koordinatörü Emre Oğuz'a teşekkür belgesi takdim edildi.

SÜREKLİ EĞİTİMLER VERİYORUZ

YEDAŞ adına teşekkür belgesini alan İnsan Kaynakları Koordinatörü Emre Oğuz, " Bu çıta sürekli yeni istihdamlarımızla ve yatırımlarımızla artacaktır. Buradaki farklılığımız aslında şudur; Biz şirket olarak hizmet verdiğimiz bölgemizi sahiplendiğimiz gibi önemsiyoruz. Kalkınmayı birlikte planlıyor ve bölgemize katma değer oluşturuyoruz. Bu yatırım anlamında oluyor. Kurumsal sosyal sorumluluklar anlamında ya da, etkinlik ve eğitimlerimizle yaygınlaşıyor. Bölgeye enerjimizi her alanda hissettiriyoruz. Tüm paydaşlarımız açısından bakarsanız, katkının boyutları çok daha yukarılarda. Bunu zaman içinde daha iyi görmemiz mümkün olacak" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)