STK’lara İmar Planları Anlatıldı

Yunusemre ve Şehzadeler Belediye Meclis üyelerinin ardından bu kez de akademik odalar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine anlatıldı.

Samsun 03.07.2021, 13:50
STK’lara İmar Planları Anlatıldı

Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısına getirildikten sonra ilgili komisyonlara sevk edilen Yunusemre ve Şehzadeler ilçeleri ile bu ilçelere bağlı 15 mahalleyi kapsayan 1/5000 ölçekli ilave ve revizyon nazım imar planları,Yunusemre ve Şehzadeler Belediye Meclis üyelerinin ardından bu kez de akademik odalar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine anlatıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde Yunusemre ve Şehzadeler Belediyesinin çalışmalarıyla Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısına getirilen ve burada yapılan oylamanın ardından ilgili komisyonlara sevk edilen Yunusemre ve Şehzadeler ilçeleri ile bu ilçelere bağlı 15 mahalleyi kapsayan 1/5000 ölçekli ilave ve revizyon nazım imar planlarının paydaşlara anlatımı devam ediyor. İlk olarak Yunusemre ve Şehzadeler belediyelerinin meclis üyelerine anlatılan planlar, bu kez de akademik odalar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine anlatıldı. Toplantıda akademik odalar ve sivil toplum örgütlerinin temsilcilerine bilgi verildi, onların da imar planlarına ilişkin fikir ve görüşleri alındı.

Çalışmalar Titizlikle Yürütülüyor

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde, Yunusemre ve Şehzadeler Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediye Meclisi İmar Komisyonu Üyeleri ve belediyelerin teknik ekipleriyle imar plan çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanı Ünsel Gökçe, “Komisyonlarda çalışması devam eden Yunusemre ve Şehzadeler ilçelerimiz ile bu ilçelere bağlı 15 mahalleyi kapsayan 1/5000 ölçekli ilave ve revizyon nazım imar planları toplantılarımızı ilgili paydaşlarla paylaşmaya devam edeceğiz. Bugün de akademik odalar ve sivil toplum kuruluşlarımızın temsilcilerine anlattık. Toplantılarımız devam edecek” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)