Talat Eyüpoğlu'ndan MHP camiasına başsağlığı Mesajı

İYİ Parti Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Talat Eyüpoğlu; Bartın'da yaşanan kaza sonrası vefat eden MHP’li belediye başkanı Ahmet Kömeç’ için MHP meclis grubuna baş sağlığı dilekleri iletti

Samsun 07.10.2021, 22:53 08.10.2021, 00:09
Talat Eyüpoğlu'ndan MHP camiasına başsağlığı Mesajı

İlkadım Belediyesinin ekim ayı meclis toplantısında İYİ Parti Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Talat Eyüpoğlu söz alarak, Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ve Murat Sevilmiş için MHP grubu ve teşkilatlarına başsağlığı dileklerini iletti. 

Talat Eyüpoğlu, başsağlığı mesajında; ”Bartın’dan Ankara MHP Ankara’daki bölge toplantısına gitmek üzere yola çıkan midibüsün kaza yapması sonucu Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç'in ve MHP İl yönetim teşkilatından Murat Sevilmiş'in yaşamlarını yitirdiği 14 kişinin ise yaralandığı kaza sonrası Milliyetçi Harekat Partisi camiasına baş sağlığı dileklerimizi iletiyorum. Kazada vefat eden kardeşlerimizde Allahtan rahmet diliyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanı İbrahim Üstün ise Başsağlığı dilekleri için belediye meclis üyelerine teşekkür ederek şunları söyledi:"Bende bu kazada vefat eden arkadaşlarıma Allahtan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. İYİ Parti Meclis Üyesi ve Grup Başkanı Talat Eyüpoğlu’na da bu iyi dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum”

“Bir kardeşimizi daha ebediyete uğurladık”

Bölgede Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürlüğünde görev yapan biri olduğunu belirten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada ise şunları söyledi: ”Belediye Başkanımızı yekinende tanıyorum. Çok eskiden bir dostluğumuz vardı. Her şeyden önce bir kardeşimizi ebediyete uğurlamanın üzüntüsünü yaşadık. Başta ailesine, akrabalarına, mesai arkadaşlarına, Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatımıza ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyor ve sabır temenni ediyorum. Değerli kardeşim Kömeç'e Allah'tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)