Alexa

Tekkeköy Belediyesi 4 TIR Yardımı Halep'e Uğurlandı

Tekkeköy Belediyesi ve Tekkeköy İlçe Müftülüğü tarafından Halep'e gönderilmek üzere hazırlan 4 tır yardım malzemesi Belediyenin önünden Halep'e uğurlandı.

Tekkeköy Belediyesi 4 TIR Yardımı Halep'e Uğurlandı

Tekkeköy Belediyesi ve Tekkeköy İlçe Müftülüğü tarafından 'Halep'e Umut Ol" kapsamında başlatılan kampanya neticesinde 4 tır yardım malzemesi halep'e yola çıktı.

Belediye önünde düzenlenen törene Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy İlçe Müftüsü Hüseyin İmamoğlu ve vatandaşlar katıldı. Göreve yeni atanan Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk yardımların hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Belediye önünde düzenlenen törende bir konuşma yapan Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Suriye'de yaşanan bu insanlık dramına kimimiz maddi kimimiz manevi yardımlarla katkıda bulunmaya çalıyoruz. Tekkeköylü hemşehrilerimiz bu konuda çok duyarlı. Hem kendi memleketimizde hem de diğer ülkelerdeki yardıma muhtaç olan insanlar için hemşehrilerimiz gerekli hassasiyeti gösteriyor. Bunun için onlara çok teşekkür ediyorum" dedi.


 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2017, 13:26
YORUM EKLE