Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şube’de Görev Değişimi

Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şube 7. Olağan Kongresi yapıldı. Şube başkanı Güngör Bağ oldu.

Samsun 21.11.2021, 21:46 21.11.2021, 21:59
Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şube’de Görev Değişimi

Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şube 7. Olağan Kongresi 21.11.2021 tarihinda yıpıldı.Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şube Başkanı Güngör Bağ oldu.

Türk Eğitim-Sen Samsun 1 No’lu Şube Yönetim Kurulu Adına yazılı basın açıklamasında bulunan Güngör BAĞ, şunları söyledi:

Türk Eğitim-Sen, 18 Haziran 1992 yılında bir avuç inanmış, ihlaslı, fedakâr eğitim çalışanlarının gayretleri ile hayat bulmuştur. Bugün geldiğimiz noktada Türk Eğitim-Sen, hem eğitim çalışanlarının güven duyduğu, itibar ettiği, gönülden bağlı olduğu gerçek bir eğitim sendikası hem de mensubu olmaktan gurur duyduğumuz büyük Türk Milletinin hislerine tercüman olan güçlü bir sivil toplum kuruluşudur. Kurulduğu günden bugüne kadar ilkeleri ve çizgileri ile Türkiye’nin en güçlü ve örnek sendikasıdır. Kimseye minnet etmeden, doğru bildiklerini söyleyen, kararlı, mücadeleci özelliğiyle herkesin takdirini kazanmıştır. Türk Eğitim-Sen mensubu olmak büyük bir şeref payesidir. Yoluna her geçen yıl üyelerinin gücü ile büyüyerek devam etmektedir. Şaşırmadan, tehdit ve baskıda bulunmadan, makam ve mevki değil, adam gibi duruş vadederek üyelerinin teveccühünü kazanmaktadır.

Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şubesi’nin Kıymetli Üyeleri;

21.11.2021 tarihi itibariyle Türk Eğitim-Sen Samsun 1 Nolu Şube 7. Olağan Kongresi sonucu bir değişim yaşanmıştır. Geçmişten bugüne kadar Türk Eğitim-Sen’in kutlu mücadelesine katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Oluşan yeni yönetimimizle birlikte yarından itibaren sahada olacağız. Gidilmedik bir kurum, ulaşılmadık gönül bırakmayacağız.

Türk sendikacılığının kutup yıldızı olan Türk Eğitim-Sen Samsun’da yaşanan değişimle birlikte daha da güçlenecektir. Türk Eğitim-Sen çatısı altında bulunan, alınteri döken arkadaşlarımızla birlikte sendikal mücadelemiz devam edecektir. Bütün üyelerimizin gönlü rahat olsun.

Saygılarımızla!!!

Türk Eğitim-Sen Samsun 1 No’lu Şube

Yönetim Kurulu Adına

Güngör BAĞ

Şube Başkanı

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)