Türk Telekom, Atakum Müşteri Merkezi hizmete girdi

Türk Telekom’un yenilenen Atakum Müşteri Merkezi hizmete girdi. Türk Telekom, Yeni müşteri merkezi, çağdaş mağazacılık anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilendi. Türk Telekom'un, Operasyon modeli ve yetkinlikleri artırıldı, ürün ve hizmet portföyü geliştirildi.

Samsun 18.02.2020, 15:19 18.02.2020, 21:37
Türk Telekom, Atakum Müşteri Merkezi hizmete girdi

Türk Telekom’un Samsun Atakum Müşteri Merkezi törenle hizmete girdi. Törene, Büyükşehir Belediye Başkanı, Samsun Valisi, Samsun Üniversitesi Rektörü ve Türk Telekom Yöneticileri katıldı.

“Sadece merkeze değil, herkese” anlayışıyla hizmet veren Türk Telekom, yenilenen Atakum Müşteri Merkezini hizmete açtı. Yeni müşteri merkezi, çağdaş mağazacılık anlayışıyla görsel ve mimari açıdan yenilendi. Operasyon modeli ve yetkinlikleri artırıldı, ürün ve hizmet portföyü geliştirildi.

TÜRK TELEKOM MÜŞTERİ MERKEZİ AÇILIŞINA SAMSUN MÜLKİ AMİRLERİ İŞTİRAK ETTİ

Türk Telekom, hızlı büyüme ve mükemmel müşteri deneyimi hedefleriyle satış kanallarında entegrasyona devam ediyor. Bu kapsamda Ofis Transformasyon Projesi ile kendine ait ofislerini Türk Telekom Müşteri Merkezleri’ne (TTMM) dönüştürüyor. Proje kapsamında yenilenen Türk Telekom’un Samsun Atakum Müşteri Merkezi törenle hizmete girdi. Açılış törenine; Türk Telekom CEO’su Ümit Önal’ın yanı sıra Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve diğer Türk Telekom yöneticileri ile yerel yönetimlerden ve mülki amirlerden de katılım sağlandı.

Yeni müşteri merkezi, çağdaş mağazacılık anlayışıyla; görsel ve mimari açıdan yenilendi. Operasyon modeli ve yetkinlikleri artırıldı, ürün ve hizmet portföyü geliştirildi. Bu sayede müşteri deneyimi ve hizmet kalitesi de arttı.

Türk Telekom Müşteri Merkezi’nde; en iyi müşteri deneyiminin sağlanması amacıyla, müşteriyle temas kurulmasından mobil hat, sabit telefon, sabit internet, çeşitli cihaz seçenekleri ve TİVİBU ürünlerinin satışına kadar birçok işlem gerçekleştiriliyor. Atakum Müşteri Merkezi yenilenen yüzü, deneyimli ofis kadrosu ve iş modelleri ile Samsun halkına hizmet vermeye devam edecek.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu