Alexa

TÜRKAV Bafra İlçe Toplantısı Yapıldı

Bafra TÜRKAV 2017 Yılı Seçimli İstişare Toplantısında konuşan TÜRKAV Bafra şube başkanı Sami Keskin,  “Ülke olarak oğlan üstü bir dönemden geçiyoruz dedi.

TÜRKAV Bafra İlçe Toplantısı Yapıldı

Bafra TÜRKAV 2017 Yılı Seçimli İstişare Toplantısı yapıldı. Yapılan toplantıda, 2016 yılında faaliyetler anlatılıp 2017 bütçeside açıklandı.

Toplantıya MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş, Ülkü Ocakları Bafra Başkanı Osman Osma, Türk Kamu Sendikalarına Bağlı ilçe başkanları, üyeler ve misafirler katıldılar.

HİÇ KİMSE ÜMİTSİZLİĞE KAPILMASIN

Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulunun belirlendiği toplantıda konuşan TÜRKAV Bafra şube başkanı Sami Keskin Türkiye'nin içinde bulunduğu problemlere işaret ederek: “Ülke olarak oğlan üstü bir dönem yaşıyoruz. İşgal edilen vatan topraklarından söküp attığımız emperyalist ülkeler, kurdukları asimetrik orduları terör örgütleri vasıtasıyla coğrafyamızı dizayn etmek, ülkemizi bölmek için saldırılarına devam etmektedirler. Terör örgütleri şahsında emperyalist devletlerle savaşıyoruz. Bu süreçte birbirimize daha sıkı sarılmalıyız. Milli birliğimizi bozmamalıyız. Devletimizi güçlü kılmalıyız. Bu da devletine ve milletine sadık, liyakatli kadrolarla olur. Milletimiz, devlet yönetiminde, devletimizin kadrolarında sadakat ve liyakati esas almalıdır. Kurtuluş Savaşını gerçekleştiren Türkiye Cumhuriyetini kuran Kuvayi Milliyecilerin bugünkü temsilcileri olan bizler, devletimizi ilelebet yaşatacak ve coğrafyamızda etkin kılacak kadrolarız. Hiç kimse ümitsizliğe kapılmasın. Bizler tüm ihanetleri ve oyunları bozacak güçteyiz.” dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 22:42
YORUM EKLE