Türkiye'nin En genç Muhtarı Ali Külekçi’ye Muhtarlar Derneğinden Ziyaret

Havza’da Haziran ayında gerçekleştirilen ara seçimde Ağcamahmut Mahallesi Muhtarı seçilen Türkiye'nin en genç muhtarı Ali Külekçi'yi Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ve beraberindeki muhtarlar ziyaret etti.

Samsun 26.06.2021, 22:46
Türkiye'nin En genç Muhtarı Ali Külekçi’ye Muhtarlar Derneğinden Ziyaret

Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ve beraberindeki muhtarlar 18 yaşında muhtar seçilen Ağcamahmut Mahallesi Muhtarı Ali Külekçi’yi ziyaret ettiler.

Havza’da Haziran ayında gerçekleştirilen ara seçim ile 18 yaşında muhtar seçilen Ağcamahmut Mahallesi Muhtarı Ali Külekçi’yi ziyaret eden muhtarlar, ihtiyaç duyulması halinde her zaman yanlarında olacaklarını belirttiler.

Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ve beraberindeki muhtarlar Havza ziyareti kapsamında Havza Muhtarı Derneğini ziyaret ederek burada Dernek Başkanı Ahmet Çavdar, dernek yönetimi ve 18 yaşında muhtar seçilen Ağcamahmut Mahallesi Muhtarı Ali Külekçi ile bir araya geldiler.

Havza Muhtarı Derneğini Başkanı Ahmet Çavdar ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Muhtar Çavdar, “Türkiye’nin en genç muhtarının derneğimize üye olması bizler adına onur verici. İnşallah kardeşimize deneyim ve tecrübelerimiz ile yardımcı olacağız.” dedi.

Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, burada yaptığı konuşmada, Samsun olarak Ali Külekçi’i ile gurur duyduklarını belirtti. Öztürk, “Genç kardeşimiz cesareti ve kendisine olan özgüveni ile gençlerimize örnek oldu. İnşallah kardeşimizin mahallesine olan hizmetlerini gurur ile takip edeceğiz. Bizlerde her zaman değerli Ali kardeşimizin yanındayız. Ali kardeşimi ve kendisine güven duyup mahalle muhtarı seçen mahalle sakinlerini tebrik ediyorum. Kendisine görevinde başarılar diliyorum.”dedi.

Ağcamahmut Mahallesi Muhtarı Ali Külekçi ise Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk ve beraberindeki muhtarlardan ibaret heyetin kendilerini ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunarak, “Değerli büyüklerimin yardımları ile mahalleme hizmet etmenin yanında olacağım. Bu genç yaşta aldığım sorumluluğun farkındayım. Çıktığım yolda büyüklerimin tecrübe ve öğütleri benim için önemli bir referansa olacak.” dedi.

Samsun Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Öztürk, Ağcamahmut Mahallesi Muhtarı Ali Külekçi’ye Samsun Muhtarlar Derneği logolu ajanda hediye etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)