Alexa

Türkiye Rekortmenine Başkan Demirtaş'tan Altın Ödülü

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, 2019 Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası'nda altın madalya ile Samsun'a dönen Ali İhsan Tuğrul'u altınla ödüllendirdi.

Türkiye Rekortmenine Başkan Demirtaş'tan Altın Ödülü

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından Bursa'da düzenlenen  2019 Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası'nda altın madalya ile Samsun'a dönen Ali İhsan Tuğrul'u Necattin Demirtaş ödüllendirdi.

2019 Zafer Haftası nedeniyle Bursa'da düzenlenen  Şampiyona'da ''Makaralı Yay kategorisi ve Minikler Türkiye Şampiyonu'' olmak üzere  çifte başarıyla ile Samsun'a dönen madalya avcısı Ali İhsan Tuğrul Başkan demirteş tarafından ödüllendirildi.

Kuzey Okçuluk Kulübü adına yarışan ve başarılarına her gün bir yenisi daha ekleyen Şampiyon Ali İhsan Tuğrul,  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

Düzenlenen Şampiyona hakkında Başkan Demirtaş'a bilgi veren Okçuluk Minikler Türkiye Şampiyonu Ali İhsan Tuğrul,' 'İlk madalyamı Ankara'daki Türkiye Şampiyonasında 150 Tam puan alarak başladım. Şuana kadar 6 adet altın madalya'yı memleketimize getirdim. Daha önceden de çıktığım müsabakalarda birçok başarıya imza atmamda emeği olan herkese teşekkür ediyorum"  dedi.

Demirtaş: ''Tüm Sporcularımıza destek vereceğiz"

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''Sporcumuz geçtiğimiz günlerde Bursa'da düzenlenen  2019 Zafer Haftası Minikler Açık Hava Türkiye Şampiyonası’nda elde ettiği başarıyla hem ilimizin, hem de bizim gurur kaynağımız oldu. Gençlerimiz canımız, onların başarılarıyla gurur duyuyoruz. Başarılı sporcularımızın her zaman yanlarındayız. Onlardan tek isteğimiz vatanına, milletine ve bayrağına sahip çıkmaları. Belediyemiz bünyesinde de birçok çeşitli dallarda yarışan sporcumuz var. Biz tüm sporcularımıza destek veriyoruz vermeye de devam edeceğiz. Başarısını desteklemek adına, gönlümüzün onunla birlikte olduğunu göstermek adına da Şampiyonumuzu altın hediye ile ödüllendirdik. Gençlerimiz bizim geleceğimiz”  şeklinde konuştu:

KAPSAMHABER

YORUM EKLE