Alexa

TÜYAP Samsun Fuar Merkezi Detayları

TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi, 2014 yılında faaliyete geçti. "Samsun Tüyap fuarı ne zaman kuruldu" şeklinde merak edilen Samsun Fuar Merkezi uluslar arası imkanlar sunuyor.

TÜYAP Samsun Fuar Merkezi Detayları

TÜYAP, 28 Haziran 1979 tarihinde İstanbul'da kuruldu. Tüyap, Ana faaliyet konusu, yurt içi ve yurt dışında fuar düzenlemektir. Tüyap daha sonra ise, TÜYAP BursaTÜYAP  Konya, TÜYAP Adana, TÜYAP Diyarbakır, TÜYAP SamsunTÜYAP Erzurum ve TÜYAP Eskişehir fuar alanlarını hizmete sundu.

Tüyap, toplamda 700 çalışanı, 100'ü aşkın meslek örgütü çalışmaktadır. 8 Fuar merkezinde düzenli ihtisas fuarları hazırlayan Tüyap, Samsun'da ne zaman kuruldu,hangi mesleki alanlarda fuarcılık hizmetlerinde bulunuyor vatandaşlar tarafından merak ediliyor.

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi Ne zaman Kuruldu?

Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi, 2014’te faaliyete geçirildi. Kuzey Anadolu’nun en büyük liman şehri olan Samsun'da Tüyap kimliğinin ve kalitesinin bir numaralı temsilcisi olarakhezmetlerine devam ediyor. Fuarlara yabancı olmayan Samsun vatandaşının dikkatini çeken Tüyap Samsun Fuarı her geçen gün biraz daha büyüyerek gelişiyor. Tüyap Samsun Fuarı, mobilya, inşaat, tarım, gıda, kitap gibi önemli sektörleri tek çatı altında toplayarak, Samsun'un tanıtımında da önemli katkılarda bulunuyor.

10.200 m2 kapalı ve 42.000 m2 açık alan toplam 50.200 m2 fuar alanında hizmet veren Tüyap Samsun Fuar Merkezi katılımcı ve ziyaretçilere de  her türlü hizmeti sağlayabilecek şekilde oluşturulmuştur. 

TÜYAP SAMSUN FUARI HANGİ BÖLÜMLERDEN OLUŞUYOR

Toplantı, seminer ve özel görüşmeler için,özel olarak döşenmiş ve akustik uygulamalara elverişli bölümlerle hizmete açıktır. 1 adet 800, 2 adet 200 kişiye kadar değişen tiyatro oturma düzeni olmak üzere 3 adet konferans, seminer salonu bulunmaktadır. Bütün bunların yanı sıra:

Basın, VIP ve yönetim
Kafeterya / Restoran
Helikopter pisti
internet bağlantısı, telefon, faks hizmeti
İngilizce, Türkçe sekreterlik
Turizm ve seyahat danışma hizmeti

Özel güvenlik ve kontrol sistemi
Fuar alanına düzenli ücretsiz ulaşım
Hosteslik
İlk yardım
Taksi
Kurye
Fotoğraf, video hizmeti

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2019, 08:56
YORUM EKLE