Ülkü Ocakları Vezirköprü Şubesine Yeni Başkan...

Ülkü Ocakları Vezirköprü İlçe Başkanı Emrah Tolga Yeniler, 2,5 yıldır devam ettirdiği görevini Kemal Karagöz'e devir etti.

Samsun 18.09.2017, 17:03 18.09.2017, 17:42
Ülkü Ocakları Vezirköprü Şubesine Yeni Başkan...

Ülkü Ocakları Vezirköprü İlçe Başkanlığı bayrak değişimi.

Vezirköprü İlçe başkanlığında gerçekleştirilen devir teslim törenine Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Yalçın ALTINTAŞ'ta katıldı. 2,5 yıldır Vezirköprü Ülkü Ocakları ilçe başkanlığını yürüten Emrah Tolga YENİLER, görevini aynı ilçede görev yapan eğitimci Kemal KARAGÖZ'e devir etti.

Samsun İl Başkanı Yalçın Altıntaş, devir teslim töreninde yaptığı açıklamada şöyle konuştu: 

 "İç ve dış hainler ülkemizin üzerine her gün yeni oyunlar planlamaktadır. Böyle zor bir dönemde Türk dünyasının, Türk Milletinin yegane kurtuluşu olan Ülkü Ocaklarında bulunan siz değerli dava arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Değerli dava arkadaşlarım Ülkü Ocaklarında görev almak klasik manada bayrak yarışı değildir. Almış olduğu bayrağı kirletmeden yere düşürmeden, daha ileri bir noktaya taşıyarak bir sonraki nesile iletmektedir. Vezirköprü ilçemizde de 2,5 yıl önce almış olduğu bayrağı anlının akıyla bu güne taşıyan değerli Emrah Tolga Yeniler başkanımıza huzurunuzda bir kez daha teşekkür ediyorum. Bugünden sonra görevi devir alacak olan Kemal Karagöz Başkanımıza da Allah yar ve yardımcı olsun, Emrah Tolga Başkanımıza da bundan sonra il yönetimimizde ki yeni görevinde başarılar dilerim" dedi. 


Görevi bu güne kadar sürdüren Emrah Tolga YENİLER, yaptığı konuşmada, "Görev yaptığımız süre boyunca yeni kardeşler edindim. Hayatımın en güzel sayabileceğim 2,5 senesini Vezirköprü'de Ocak başkanlığı yaparken yaşadım. Hakkım varsa hepinize helal olsun. sizde helal edin. Allah hepinizden razı olsun. " dedi. 


Görevi devir alan Kemal KARAGÖZ, "Öncelikle Emrah başkanıma bana hazır bir teşkilat bıraktığı için teşekkür ederim. Değişen sadece isim olacak. Emrah başkanımdan aldığım kutlu bayrağı en ileri noktaya götürmeye sonuna kadar gayret edeceğim." dedi.
Devir teslim töreni ardından okunan Kuran-ı Kerim tilavetinden sonra çay ikramı ve sohbetle program son buldu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)