Ülkü Ocakları'ndan Canik Belediyesi ve Samsun Üniversitesi'ne Ziyaret

canik belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı ve Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’ı makamında ziyaret eden Samsun Ülkü Ocakları Başkanı Mert Bahar, hayırlı olsun dileklerini sundu.

Samsun 01.10.2019, 13:02 01.10.2019, 14:09
Ülkü Ocakları'ndan Canik Belediyesi ve Samsun Üniversitesi'ne Ziyaret

Samsun Ülkü Ocakları başkanı Mert Bahar ve beraberindeki heyet Canik ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Mert Bahar ve yönetimi Canik ilçesinde Başkan İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret ederek,görevlerinde başarılar diledi. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür heyet, belediye ziyaretinin ardından Samsun Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın’la bir araya geldi.

Yeni kurulan üniversitenin Samsun’a hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Mert Bahar; burada yaptığı konuşmada şöyle dedi:

“Canik ilçesinde bulunan ve bu sene ilk defa öğrenci almaya başlayan Samsun’un ikinci üniversitesi statüsünde bulunan Samsun Üniversitesi’nin şehrimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Öyle umuyorum ki Samsun Üniversitesi’nde eğitim gören her öğrenci kardeşimiz buradan mezun olduklarında donanımlı, bilgili ve iş hayatlarında başarılı bireyler olarak toplumdaki yerlerini alacaklardır. Bu vesile ile rektörümüze görevlerinde başarı dileklerimizi sunuyorum. Samsun’umuza ve milletimize bir kez daha hayırlı olsun.” 

Samsun'da STK, Kurum ve esnaflara yaptıkları ziyaretlerle dikkatleri üzerine çeken Samsun Ülkü Ocakları gittikleri yerde Samsun'da yaptıkları çalışmaları ve etkinlikleri anlattı. Sosyal sorumluluk projeleri ve çalışmalarıyla da ilgileri üzerine toplayan Samsun Ülkü Ocakları bundan sonra da çalışmalarının devam edeceğini belirttiler.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)