Ülkü Ocakları'ndan Vali Kaymak ve Emniyet Müdürü Yavuz'a Ziyaret

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanlığı, Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’u makamlarında ziyaret etti.

Samsun 11.10.2018, 12:36 11.10.2018, 12:54
Ülkü Ocakları'ndan Vali Kaymak ve Emniyet Müdürü Yavuz'a Ziyaret

Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan KÖSEF ve Yönetimi, Vali Osman KAYMAK ve Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ’u makamında ziyaret etti.

Vali Osman KAYMAK’a Samsun’a yaptığı hizmetlerden dolayı plaket taktim eden Ülkü Ocakları yöneticileri ardından Emniyet Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ’u makamında ziyaret ederek, Alparslan TÜRKEŞ tarafından kaleme alınan, “Gençlik Milliyetçişik ve Dünya Türklüğü” kitabı hediye edildi.

VALİ OSMAN KAYMAK BİLGİLENDİRİLDİ

Ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı Aslan KÖSEF, “Ülkü Ocakları olarak yeni çalışma yılı öncesinde resmi ziyaretlere başladık. Öncelikle valimiz sayın Osman KAYMAK’ı makamında ziyaret ettik. Burada sayın valimize yapacağımız etkinlikler hakkında bilgi vererek projeler hakkında istişarede bulunduk. Samsunlu olmamasına rağmen Samsunlu olanlardan daha çok Samsun’un sorunlarını dert edilen ve bunları çözmek için devamlı çalışan valimize teşekkür plaketi taktim ettik.” dedi.

ÜLKÜ OCAKLARI DEVLETİNİN YANINDA

Devletinin yanında olduklarını vurgulayan Aslan KÖSEF, “Vali ziyaretinden sonra Emniyet Müdürümüz sayın Vedat YAVUZ’u makamında ziyaret ettik. Sayın müdürümüz ile Samsun’un güvenlik sorunları hakkında istişarede bulunduk. Samsunda güvenliğimizi sağlayan başta Emniyet Müdürümüz Vedat YAVUZ olmak üzere, tüm polis teşkilatına bir kez daha teşekkür ederim. Ülkü Ocakları her zaman devletinin milletinin yanındadır.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)