Ulusoy Un Samsun Protokolünü İftarda Bir Araya Getirdi

Ulusoy Un, Samsun’un protokolünü Sheraton Grand Samsun Otel’de ağırladı. Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy yaptığı konuşmada, Allah tekrar bizi bir araya getirmeyi nasip etsin." dedi.

Samsun 22.05.2018, 23:12 23.05.2018, 00:19
Ulusoy Un Samsun Protokolünü İftarda Bir Araya Getirdi

Ulusoy Un Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy, "Artık gelenekselleşen Ulusoy Un iftarında bizleri yalnız bırakmayıp iftar soframızı paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Allah tekrar bizi bir araya getirmeyi nasip etsin. Sizlerin huzurunda eşime, oğullarıma, gelinlerime bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

"lisanslı depoculuk alanında yatırımlarının devam edeceğiz"

Samsun’un ihracat şampiyonu firmalarından olan Ulusoy Un, 22 Mayıs Salı günü Sheraton Grand Samsun Otel’de düzenlediği iftar yemeğinde Samsun Protokolünü araya getirdi. Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy Un İftar yemeğinde konuşma yaparak, lisanslı depoculuk alanında yatırımlarının devam edeceğini vurguladı. Ulusoy Un Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy ise “5 kıtada 80 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Başarımızın arkasındaki tüm aile bireylerime tek tek teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

SAMSUN PROTOKOLÜ İFTARDA

Türkiye’nin en önemli ihraç kalemlerinden birini oluşturan un sektöründe 5 kıtada 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren, Türkiye’nin 500 sanayi devi ve 500 ihracat şampiyonu firması arasında yer alan Ulusoy Un, 22 Mayıs Salı günü Sheraton Grand Samsun’da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Valisi Osman Kaymak, Samsun Eski Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Milletvekili Fuat Köktaş, Ceynak Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Avcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Berzan Avcı ve Samsun protokolünün katılımıyla iftar yemeği düzenledi.

"Biz Ulusoy Un olarak hep sofralarınızı paylaştık."

Ney dinletisinin ve semazen gösterisinin yer aldığı yemekte, Ulusoy Un Yönetim Kurulu Başkanı Eren Günhan Ulusoy ve Ulusoy Un Onursal Başkanı Fahrettin Ulusoy davetliler ile tek tek ilgilenerek "hoşgeldiniz" dediler. İftar yemeğinde konuşan Eren Günhan Ulusoy, “Ramazanda iftar soframızı bizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan sofraları birlikte olunca daha güzel bir hal oluyor. Aslında biz Ulusoy Un olarak hep sofralarınızı paylaştık. Başarımızı da sizlere borçluyuz. Bugün Türkiye’nin halka açılan ilk un firması olarak 5 kıtada 80 ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Başarımızın sırrı siz değerli dostlarımızdan aldığımız güçtür. Bu yüzden iftarımızı onurlandıran sizlere bir kez daha teşekkür ediyoruz. Sizlerden aldığımız güçle Samsun’a yatırım yapmaktan vazgeçmedik. Samsun Gıda Organize Sanayi’nde yeni fabrika ve lisanslı depo yatırımlarımız devam ediyor. 1969 yılında bu yolculuğa sadece eşiyle paylaşıp hayallerinden hiç vazgeçmeyen şirketimizin onursal ve daimi Başkanı Fahrettin Ulusoy’u sizlere sunmak istiyorum.” dedi.

"Allah tekrar bizi bir araya getirmeyi nasip etsin." 

Kısa bir konuşma yapan Fahrettin Ulusoy, “Ulusoy Un olarak 5 kıtada 80 ülkeye ihracat gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Samsunumuza ihracatımızla önemli katkılar sunuyoruz. Allah’a her gün bize böyle nice akşamlar yaşatması için dua ediyorum. Artık gelenekselleşen Ulusoy Un iftarında bizleri yalnız bırakmayıp iftar soframızı paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Allah tekrar bizi bir araya getirmeyi nasip etsin. Sizlerin huzurunda eşime, oğullarıma, gelinlerime bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)