ÜniAK Topluluğu Kampüs İçin İftar Programı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu (ÜniAK), binlerce öğrenciyi bir araya getiren iftar programı düzenledi.

Samsun 18.04.2022, 08:49
ÜniAK Topluluğu Kampüs İçin İftar Programı

Samsun Büyükşehir Belediyesi sponsorluğunda ÜniAK topluluğu tarafından düzenlenen iftar programı 3000'e yakın öğrenci ve misafirlerin katılımıyla gerçekleşti.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Üniversiteli Akil Gençlik Topluluğu (ÜniAK), Kampüs İçin İftar Vakti-Büyük OMÜ İftarı” sloganı ile Yaşam Merkezinde binlerce öğrenciyi bir araya getirdiği iftar programında birlik ve beraberlik mesajı verdi. 

ÜniAK Bölge Koordinatörü Muhammet Taştan, AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz, OMÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Fehmi Yazıcı, Rektör Yardımcıları ve ÜniAK Başkanı Enes Melih Aktürk ve 3.000’e yakın öğrencinin katılımı ile gerçekleşen program, ÜniAK Başkanı Aktürk’ün konuşması ile birlikte başladı. Hemen ardından ÜniAK Bölge Koordinatörü Taştan’ın selamlama konuşması ile devam eden program, Rektör Vekili Yazıcı’nın teşekkür konuşmaları ile devam etti. Yapılan toplu yemek duası ile birlikte çay eşliğinde devam eden program, Aktürk’ün desteklerinden ötürü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e yaptığı teşekkür konuşması ile sona erdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)