Vali Çiftçi, YEDAŞ’ı ziyaret etti

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), Genel Müdürü Hasan Yasir Bora'yı makamında ziyaret etti.

Samsun 26.11.2021, 11:49
Vali Çiftçi, YEDAŞ’ı ziyaret etti

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), Genel Müdürü Hasan Yasir Bora'yı makamında ziyareteden Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, bilgi alışverişinde bulundu.

Ziyarette Kaliteli, kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti noktasında YEDAŞ'ın bölgede ve Çorum genelindeki yatırımlarının yanı sıra yürütülen projeler ve yapılması planlanan çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu.

2021 yılında tamamlanan projeler ve 2022 yılı için yapılacak yatırım projeleri konusunda  Vali Mustafa Çiftçi’ye genel bilgi paylaşımı yapıldı. 2022 yılında özellikle kırsal kesimlerde yapılan yatırımın ve bakımın yoğunlaşacağını buna bağlı olarak kesinti sayı ve sürelerinin minimuma inerek müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz enerji sağlanacağı belirtildi. Genel Müdür Bora ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, Genel Müdür Hasan Yasir Bora'yı ve çalışma arkadaşlarına  tebrik ve teşekkürlerini iletti.Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ), Genel Müdürü Hasan Yasir Bora'yı makamında ziyareteden ​​​​​​​Çorum Valisi Mustafa Çiftçi, bilgi alışverişinde bulundu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)