Alexa

Vali Kaymak Hanife Papila’ya Başarı Belgesi Ödülü Verdi

Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı ve Özel Kalem Müdürü olarak görevinden emekli olan Hanife Papila Samsun Valisi Osman Kaymak tarafından ödüllendirildi.

Vali Kaymak Hanife Papila’ya Başarı Belgesi Ödülü Verdi

Büyükşehir Belediyesi'nde uzun yıllar görev yapan Belediye personeli tarafındanda sevilen Hanife Papila Emekli oldu.

Samsun Valisi Osman Kaymak Hanife Papila’yı başarı belgesiyle ödüllendirdi.

46 yıllık hizmeti olan Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanı ve Özel Kalem Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılan Hanife Papila’yı başarı belgesi ile ödüllendirdi. Herşeyin bir sonu olduğunu ifade eden Hanife Papila, Uzun yıllar kamuda hizmet etme imkanı bulduğunu, güzel dostluklar ve çalışma ortamları elde ettiklerini belirterek, "Sayın Valime takdirlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediriyorum." dedi.

Hanife Papila kimdir?

Papila, 1953 yılında Zonguldak'ta doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kilimli'de Ticaret Lisesi Sekreterlik Bölümünü Zonguldak'ta bitiren Papila, Üniversite Hayatını Eskişehir'de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümünden Mezun olan Papila, Zonguldak Kömür işletmeleri ve Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürlüğünde çalıştıktan sonra 1999 yılında Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne Özel Kalem Müdürü olarak atandı. PAPİLA, Evli, iki erkek çocuk ve bir torun sahibidir.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2018, 20:16
YORUM EKLE