Alexa

Vali Şahin: Bu mağazamıza da 55 logomuzu koyalım

Samsun Valisi İbrahim Şahin, "Samsun milli mücadele şehridir. Bu mücadeleyi biz ekonomide de vereceğiz. 15 Temmuz gecesi eşkıyaların Türkiye’de darbe girişimiyle beraber, peşinden bir ekonomik darbe girişimide uluslararası eşkıyalar tarafından şuan yürütülüyor."dedi.

Vali Şahin: Bu mağazamıza da 55 logomuzu koyalım

Canik ilçesinde Termikel 55. Store Mağazası'nın açılış törenine atılan Samsun Valisi İbrahim Şahin, burada yaptığı konuşmada, Samsun milli mücadele şehridir. Bu mücadeleyi biz ekonomide de vereceğiz. 15 Temmuz gecesi eşkıyaların Türkiye’de darbe girişimiyle beraber, peşinden bir ekonomik darbe girişimide uluslararası eşkıyalar tarafından şuan yürütülüyor."dedi.

Samsun Valisi İbrahim ŞAHİN  “Bu tarz işletmeler, müesseseler açıldığında hem çok heycanlanıyoruz, hem de hoşumuza gidiyor. Termikel grup bende çok eskiden beri bir iz bırakmıştır. Termikel çok kaliteli ürün yaptığından dolayı çok fazla para kazanamıyor. Çünkü yaptıkları ürünler çabuk eskimiyor. Bunun için Termikel grubunu kutluyorum." dedi.

İbrahim Şahin; konuşmasını şöyle sünrdürdü: 

"Samsun milli mücadele şehridir. Bu mücadeleyi biz ekonomide de vereceğiz. 15 Temmuz gecesi eşkıyaların Türkiye’de darbe girişimiyle beraber, peşinden bir ekonomik darbe girişimide uluslararası eşkıyalar tarafından şuan yürütülüyor. Ama Sayın Cumhurbaşkanımızın uyarıları, konuşmaları ve çabaları inşallah bunların üstesinden Türk Milletiyle beraber gelecektir. Bizim üzerimize düşen görev 24 saati dolu, dolu çalışarak geçirmek olacaktır. Çünkü hem çok fazla çalışmak, hem çok fazla üretmek bir o kadar da ihraç etmek durumundayız. Samsun ekonomik daralmaya rağmen, kendini yeni yatırımlarla geliştiriyor. Bu tarz mağazaların açılması bize güven ve gurur veriyor. Diğer taraftan eğer biz üretim konusunda başarılı olamazsak, bize ciddi anlamda sıkıntı verir. Onun için üreteceğiz. Pazarlama tekniğini çok iyi yapacağız. Ürettiklerimizi iç ve dış piyasaya satacağız." dedi.

Termikel’in logosu kırmızı beyaz, Samsunspor'un da, Türk Bayrağı'nında rengi kırmızı beyaz, bu renk Samsunspor'a, Türk Bayrağı'na ve Termikel’e yakışır. Bu mağazamıza da 55 logomuzu koyalım. En azından buraya 55 yakışır diye düşünüyorum. Bu mağazamızın Canik ilçemize, Samsunumuza ve halkımıza güzellikler getirmesini diliyorum. Bu düşüncelerle hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.

      

      

KAPSAMHABER

YORUM EKLE