Vali Zülkif Dağlı, Samsun'u hep birlikte daha ileriye taşıyacağız

Samsun Valiliği görevine atanan Dr. Zülkif Dağlı, Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Şehrimizi, hep birlikte daha ileriye taşıyacağız inşallah" dedi.

Samsun 20.06.2020, 00:14 20.06.2020, 13:36
Vali Zülkif Dağlı, Samsun'u hep birlikte daha ileriye taşıyacağız

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, sosyal medya twitter hesabından Samsun'la ilgili yaptığı paylaşımda,Samsun'u, hep birlikte daha ileriye taşınacağını söyledi. Ayrıca Dağlı bugün yaptığı açıklamada, LGS'ye girecek olan öğrencilere başarılar diledi.

Vali Zülkif Dağlı'nın sosyal medya paylaşımları şöyle:

SAMSUN'U İLERİYE TAŞIYACAĞIZ

"Tarihi ve doğal güzellikleriyle Karadeniz'in incisi Samsun’umuzda vatandaşlarımız ile sohbet ettik. Vatandaşlarımızın sıcak ve samimi sohbeti ile hayırlı olsun dilekleri bizleri ziyadesiyle memnun etti. Şehrimizi, hep birlikte daha ileriye taşıyacağız inşallah."

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Samsun Valiliği'nin Twitter hesabından yarın LGS'ye girecek olan öğrencilere başarılar diledi. Dağlı, şu ifadeleri kullandı: "Uzun ve yorucu bir çalışma maratonunun sonunda yarın Liselere Geçiş Sistemi (LGS) Merkezi Sınavına girecek olan geleceğimizin teminatı çocuklarımıza başarılar diliyor, sınavın huzurlu ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi için görev alan tüm personelimize kolaylıklar diliyorum."


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)