Vedat Gökmen, Eğitim Bir-Sen İlkadım Temsilciliğine Aday

Eğitim Bir-Sen İlkadım Temsilciliğine Vedat Gökmen Aday oldu. Peki Vedat Gökmen Kimdir?

Samsun 02.10.2018, 23:02 02.10.2018, 23:41
Vedat Gökmen, Eğitim Bir-Sen İlkadım Temsilciliğine Aday

"Değişim İlkadımla Başlar" sloganıyla yola çıkan Vedat Gökmen İlkadım Eğitim Bir Sen Temsilciliğine aday olduğunu açıkladı.Vedat Gökmen kimdir? haberimizin içeriğinde bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

13 Ekim Cumartesi günü yapılacak kongrede Eğitim Bir-Sen İlkadım temsilciliğine aday olan Vedat Gökmen, iddialı yönetim listesiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Vedat Gökmen yaptığı kısa açıklamasında; istişare kültürüne önem veren, her koşulda üyesinin yanında olan, kucaklayıcı ve değiştirici daha güçlü bir sendika için EĞİTİM BİR-SEN İlkadım İlçe yönetimine talibiz" ifadelerini kullandı.

Memur Sen’e bağlı Eğitim Bir Sen İlkadım Temsilciliğine adaylığını koyan Vedat Gökmen, daha iyi bir yönetim ve İlçede daha aktif çalışmalarla sendikalarının gücünü bölgede hissettireceklerini söyledi.

Vedat Gökmen’in yönetim kurulu asil ve Yedek listesi şu isimlerden oluşuyor;

YÖNETİM ASİL LİSTE

Vedat Gökmen, Kahraman Altürk, Erkan Taşkın, Mehmet İnce, Ömer Faruk Çiçek, Sabri Özdemir, Tamer Ocak

YÖNETİM YEDEK LİSTE

Aziz Eminoğlu, Mustafa Şahin, Ömer Bilgin, Salim Katipoğlu, Seyit Ahmet Kılıç, Veysel Kirman, Volkan Demirbağ

Vedat Gökmen Kimdir?

Vedat Gökmen 1999 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İngilizce öğretmenliğinden mezun oldu.

Vedat Gökmen, 2000 yılında Siirt il merkezinde göreve başladı. 2002 yılında Siirt Eğitim Bir-Sen'in kuruluşu aşamasında bulunan Gökmen, 2007 yılında Ladik Ak pınar A.Ö.L. ardından sırasıyla, Çarşamba Ali Fuat Başgil Lisesi ve Aziz Atik Fen Lisesi'nde öğretmen, Atatürk Anadolu Lisesi'nde idareci olarak çalıştı. Hala Köksal Ersayın Anadolu Lisesi'nde Müdür Yardımcısı olarak görevde bulunan Vedat Gökmen, Son iki yıldır Eğitim Bir-Sen İlkadım İlçe Yönetiminde aktif olarak görev yapmaktadır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)