banner434

banner433

YEDAŞ Kariyer Fuarına Katıldı

Samsun'da gerçekleştirilen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı'na (OKAF’22) YEDAŞ'ta katıldı

Samsun 02.03.2022, 14:46
YEDAŞ Kariyer Fuarına Katıldı

2 ve 3 Aralık tarihlerinde Samsun'da gerçekleştirilen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı'na(OKAF’22) katılan YEDAŞ'ın standı büyük ilgi görüyor. Yeşilırmak Elektrik Dağıtım AŞ (YEDAŞ), Samsun’da düzenlenen Orta Karadeniz Kariyer Fuarı'na 1 milyon istihdam proje paydaşı olarak sponsor oldu.

OKAF'22'nin odağında yer alan üniversiteli gençler ile mezunlara sunulacak kariyer fırsatları ve hizmetlerinde paydaşların rolleri, sorumluluk ve katkılarına dair bilgilerin verildiği stant, ilk günden öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılandı. Genç yeteneklere şirketleri hakkında bilgi veren İnsan Kaynakları Departmanı uzmanları, yine ilk günden iş başvurusu talebi içeren yüzlerce CV'yi kabul etti. Stantta ayrıca öğrencilere cv hazırlama ve mülakatlarda dikkat edilmesi gereken konular ile ilgili kısa bir sunum da yapıldı.

OKAF'22 Fuarı ile ilgili YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, şunları söyledi:

“Sürekli kendini yenileyen, geliştiren ve kaliteli hizmet vermek için daha kaliteli takım arkadaşlarıyla hizmet sunmanın gayretini gösteren bir firmayız. Şirketimiz bu fuara katılarak daha kaliteli hizmet yolunda daha kaliteli takım arkadaşları arayışına da girmiş oldu. İş hayatına adım atmaya hazırlanan genç arkadaşlara yol gösterici olmayı en önemli hedef olarak belirledik. Onlar ile tanışıp YEDAŞ’ı tanıtmak, ne istediğimizi anlatmak istedik.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)