YEDAŞ Yılbaşı İçin Hazırlıklarını Tamamladı

YEDAŞ, yılbaşı gecesi de tüm ekipleriyle çalışmaya devam edecek. Soğuk hava şartları ve zorlu koşullarla mücadele ederek kullanıcılara elektriği ulaştıracak.

Samsun 28.12.2021, 12:09
YEDAŞ Yılbaşı İçin Hazırlıklarını Tamamladı

YEDAŞ, yılbaşı gecesi de tüm ekipleriyle Soğuk hava şartları ve zorlu koşullarla mücadele ederek kullanıcılara elektriği ulaştıracak. 

YEDAŞ, insanların yeni yıla enerji dolu girmeleri için görev başında olacak. Olağanüstü hava koşullarına rağmen kırsal bölgelere de şehir merkezi ile aynı kalite ve süreklilikte elektrik ulaştırmak için saha ve Çağrı Merkezi çalışanları mesaiye devam edecek. İşletmeler, Şebeke Yönetim Merkezi, Tüketici Hizmetleri ve Çözüm Merkezi birimleri, en kısa sürede hizmet verecek şekilde vardiya planlarını oluşturdu. Kış hava şartlarının neden olacağı olumsuz durumlara karşı ilave ekip ve ekipmanlarını hazırladı. Arıza Onarım Bakım çalışanları, Tüketici Hizmetleri Çözüm Merkezi birimi; 186, YEDAŞ 186 Mobil Uygulama, 0530 10 60 186 Whatsapp hattı, üzerinden tüketicilerin talep ve şikayetlerini dinleyerek çözüme kavuşturulmasını sağlamaya devam edecek.

TÜM TEDBİRLER ALINDI

YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, yılbaşı gecesi çağrı merkezi ve arıza ekiplerinin hazır olduğunu söyledi. Hasan Yasir Bora, "Yeni yıl gecesi oldukça yoğun bir enerji sarfiyatı olacak. Sorumluluk alanımız olan Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Sinop illerinde ekipler oluşturuldu. Yoğun enerji kullanımının olduğu bu geceden başarıyla çıkacağız. Bunun için tüm tedbirleri aldık. Bu vesileyle yeni yılın ülkemize ve tüm abonelerimize sağlık , huzur, mutluluk getirmesini temenni ederim” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)