‘YEPAŞ Yönetici Akademi’ KARA’yı Ağırladı

YEPAŞ tarafından her ay gerçekleştirilen ‘Yönetici Akademi’ programının konuğu usta gazeteci Osman KARA oldu.

Samsun 03.02.2020, 13:07 06.02.2020, 01:47
‘YEPAŞ Yönetici Akademi’ KARA’yı Ağırladı

Gazeteci Osman KARAYEPAŞ tarafından her ay gerçekleştirilen ‘Yönetici Akademi’ programının konuğu oldu. Osman KARA bugüne dek yaşadığı tecrübe ve deneyimlerini YEPAŞ Yönetici Akademi’deki katılımcılarla paylaştı.

Yeşilırmak bölgesinde hizmet veren ve yaklaşık 40 yöneticiye sahip olan YEPAŞ, iş dünyasında başarıya ulaşmış insanları çalışanları ile bir araya getirerek tecrübe paylaşımlarını gerçekleştiriyor. 

YEPAŞ Yönetici Akademi buluşmaları programı öncesinde kısa bir konuşma yapan YEPAŞ Genel Müdürü Arif AKŞAM, ‘’Şirketimizin en önemli kaynağının çalışanları olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın hayata ve işlerine bakışlarını genişletecek her türlü bilgilendirmenin hem Şirketimiz için hem de ülkemiz için büyük yatırım olduğunu biliyor ve bu doğrultuda iş gerçekleştirmelerinde bulunuyoruz. Bu anlayışla bölgemizde bulunan profesyonel iş hayatında pek çok başarıya imza atmış sektör liderleri ile tanışma, sohbet etme, bilgi ve tecrübe aktarımı eksenli buluşmaların bu ay ki konuğu olan Gazeteci Osman KARA ile gerçekleştirdik. Yoğun iş temposundan bizlere zaman ayırıp katıldıkları için de ayrıca teşekkürlerimi iletiyorum. Diye konuştu. 

Program sonunda YEPAŞ Genel Müdürü Arif AKŞAM, Osman KARA’ya bir plaket sundu.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)