YEPAŞ’tan Teknofest’e Tam Destek

Ön başvuruları 28 Şubat 2022 tarihinde başlayacak olan ve bu yıl Samsun’da gerçekleşecek olan Teknofest’e YEPAŞ’ta destek veriyor.

Samsun 27.01.2022, 11:36
YEPAŞ’tan Teknofest’e Tam Destek

Samsun Teknofest 2022’nin yarışma takvimi ve kategorileri açıklandı. Samsun’da büyük bir coşku içinde kutlanması planlanan ve hazırlıklarına başlanan yarışmaya birçok okul birçok proje ile katılacak. Samsun’da Görevli Elektrik Tedarik Şirketi süreçlerini yürüten ve ana sorumluluklarının yanı sıra bölgesinde sosyal sorumluluk projelerine destek veren YEPAŞ, Atakum Anadolu Lisesinin projesine tam destek veriyor.

YEPAŞ Genel Müdür ve Atakum Anadolu Lisesi öğretmenlerinden Neslihan ÇAĞLAK ÇELİK geçtiğimiz günlerde bir araya gelerek proje detaylarını aktararak iş birliği protokolünü imzaladılar. YEPAŞ Genel Müdürü Arif AKŞAM yaptığı açıklamada; bilim ve teknoloji yarışmasının bu yıl Samsun’da gerçekleşmesinden heyecan ve mutluluk duyduğunu belirterek, “Gençlere verilen desteği her zaman önemserim, onlar geleceğin bilim insanı olma yolunda emin adımlarla ilerlerken bizlerin de kurum olarak onlara destek vermemiz bizi gururlandırmaktadır. Umarım Samsun 2022 Teknofest yılı Samsun’a yakışır bir şekilde geçecektir.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)