Alexa

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) çalışanlarından Farkındalık

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) çalışanları, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde Samsun Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'na ziyaret etti.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ) çalışanlarından Farkındalık

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü'nde Samsun Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı'na ziyarette bulunan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) çalışanları, 'farkındalık' oluşturdu

Toplam 40 bin kilometrelik faaliyet alanında 2 milyondan fazla tüketiciye kaliteli ve sürekli elektrik hizmeti sunmak için 7/24 mesai yapan YEDAŞ, 'Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleri'ne de devam ediyor.

YEDAŞ çalışanları bu kapsamda sahipsiz hayvanların bakımının yapıldığı Samsun Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakım Merkezi'ni ziyaret etti. 

YEDAŞ çalışanları kedi ve köpeklerin bulunduğu alanı gezdi. YEDAŞ personeline hayvan sevgisinin kazandırılması amacıyla düzenlenen ziyarette çalışanlar, barınaktaki sevimli hayvanlarla eğlenceli vakit geçirdi. 

YEDAŞ yetkilileri yaptığı açıklamada "Barınak ziyaretimizde tüm canlıların ortak dilinin olduğunu gördük. Talihsiz hikayelerine üzüldüğümüz kadar onları ailesi gibi sahiplenen gönüllüleri gördükçe mutlu da olduklarını, farkındalık için katkımız olması adına hayvanlara zaman ayırmak istediklerini  söylediler. Onların layık hayata kavuşabilmeleri için herkesin desteğine ihtiyaçları var. Burada satın alınamayacak bir mutluluk yaşıyoruz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 20:48
YORUM EKLE