Yeşilyurt; 'Okula Dönüş' kampanyası ile ilk hediyelerini veriyor

Yeşilyurt AVM, Lucky Card fırsatları ile ziyaretçilerine ekstra karlı bir alışveriş deneyimi sunuyor..

Samsun 30.08.2022, 11:26 30.08.2022, 11:38
Yeşilyurt; 'Okula Dönüş' kampanyası ile ilk hediyelerini veriyor

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, yaz tatilinin ardından yeni eğitim öğretim yılının heyecanını yaşayan çocuklara ‘’Okula Dönüş’’ kampanyası ile ilk hediyelerini veriyor.

Tüm velilerin okul alışverişine dönük ihtiyaçlarını uygun fiyat, çeşitlilik ve indirim kampanyaları ile tek çatı altında bulunduran Yeşilyurt AVM, Lucky Card fırsatları ile ziyaretçilerine ekstra karlı bir alışveriş deneyimi sunuyor..

1-4 Eylül 2022 tarihleri arasında toplamda yada tek seferde 750 TL alışveriş yapan tüm Lucky Card sahipleri fiş yada faturalarını danışma bankosuna işletip Alışveriş Merkezinin 1. Katında kurulacak olan sınıf konseptli alandan anında ‘OKUL ÇANTASI ‘’ hediyesini alabiliyor..

Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla danışma bankosundan seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor.

Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan kampanyalara Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilrisiniz.

yeşilyurt Avm

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)