Yılmaz Alcan’dan Dereci’ye hayırlı olsun ziyareti

Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereciye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Samsun 10.08.2022, 23:49 10.08.2022, 23:58
Yılmaz Alcan’dan Dereci’ye hayırlı olsun ziyareti

Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven ve yönetim kurulu üyeleri ve Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereciye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nuri Seven, platformun yaptığı çalışmalar hakkında Dereci’ye bilgi verirken Samsun’un her zaman menfaatlerini savunduklarını ve şehrin gelişmesi için projeler yaptıkların söyledi.

Dereci, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını yakından takip edeceğini ifade etti. Memleketçi Sanayici ve İşadamları Derneği (MİSİAD) Samsun İl Başkanı Yılmaz Alcan’ın da yer aldığı ziyaretin sonunda Seven, Dereci’ye Sevdamız Samsun Platformu’na özel tasarlanan kravat hediye ederek görevinde başarı diledi.

Alcan,Samsun için yapılacak olan her faydalı çalışmanında destekçisi olduklarını belirtti. Dereci, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, sivil toplum kuruluşlarının her zaman önemli olduğunu söyledi. Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven’in de yer aldığı ziyaretin sonunda Alcan, Dereci’ye hediye takdim ederek görevinde başarı diledi.

Kaynak: ÇAĞLAR
Yorumlar (0)