Alexa

Zihni Şahin, Atakum'da Vaadlerini Sıraladı

Zihni Şahin, Atakum'da sadece şehrin güzelleşmesi yaşam kalitesinin artmasıyla değil, ekonomik anlamda da nasıl katkı sağlarız, onun çalışmasını yapacaklarını, Sanayi için adımlar atacaklarını, Köylere vatandaşın her türlü tarımsal faaliyetine destek olacaklarını belirtti.

Zihni Şahin, Atakum'da Vaadlerini Sıraladı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Cumhur İttifakı adayı Zihni Şahin, 'Güvenli oyun parkları istiyoruz' diyen minik Eylül'e söz vererek, Atakum'da çocuklar için birbirinden önemli projeleri hayata geçireceklerini belirtti.

Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, seçim çalışmaları kapsamında Atatepe Mahallesi'nde bulunan Karadeniz Evleri 2 sitesinin sakinleriyle buluştu. Şahin burada vatandaşlara Atakum için düşündükleri projelerini anlattı.

HALKIMILA İÇ İÇEYİZ

MHP İl Başkan Yardımcısı Mehmet Al, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yaptıkları ziyarette, "Halkımızla iç içeyiz. Taleplerini dinlemeye devam ediyoruz. Vatandaşımızın bütün isteklerini yerine getirmek için gayretle çalışacağız" ifadelerini kullandı.

GÖSTERİLEN İLGİ BENİ ÇOK MUTLU EDİYOR

insanları sevdiğini, İnsanlara faydalı olmayı, dertleri ile dertlenmeyi sevdiğini belirten Zihni Şahin; "Kimisi çok para kazanınca, mal mülk sahibi olunca mutlu olur, ben insanlara hizmet edince mutlu oluyorum. Samsun'da tarafıma gösterilen ilgi ve alaka beni çok mutlu ediyor. Tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum." dedi.

HİZMETTE SINIR OLMAZ

Hizmet catısını yükselteceklerini belirten Şahin; Atakum Karadeniz'in en hızla gelişen, yeşille mavinin buluştuğu şirin mi şirin bir ilçesi. Sürekli büyüyen, böylesine güzel bir ilçeye hizmet etmek bize onur verecektir.  Hizmette sınır olmaz, ne kadar yapılırsa fazlası istenir. Biz de çıtayı yükselterek istekleri gerceklestiririz. Tüm kurumlar hep beraber çalıştığımız sürece aşılamayacak engel yoktur."dedi.

HAYVANCILIK TALEPLERİ...

Atakum'da sadece şehrin güzelleşmesi yaşam kalitesinin artmasıyla değil, ekonomik anlamda da nasıl katkı sağlayacaklarının onun çalışması olacağını ifade eden  Şahin, "Sanayi için adımlar atacağız örneğin. Köylerimizde vatandaşımızın her türlü tarımsal faaliyetine destek olacağız. Özellikle hayvancılık ile ilgili taleplerine karşılık vereceğiz." dedi.

ÇOCUKLARA MÜJDE...

Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, ailesiyle birlikte dinlemeye gelenler arasında yer alan Seyfi Demirsoy İlköğretim Okulu öğrencisi Eylül Bayrak söz alarak talebini ileten Eylül, "Başkan amca, güvenli bir şekilde oyun oynayabileceğimiz parklar istiyoruz" sözleriyle dikkat çekti. Şahin küçük Eylül'e verdiği cevapta, "Sana söz bu isteğini yerine getireceğim. Ayrıca siz çocuklarımız için çok daha başka projelerimiz olacak. Sizler geleceğimizsiniz, umudumuzsunuz. Çocuklar en kıymetli varlıklarımızdır. Sizler için her şeyi düşündük. Tüm çocuk oyun parklarımızda güvenlik kameraları olacak. Çocuklarımız mavi ve yeşilin içinde büyüyecek. Kültür, sanat ve sportif etkinliklerle yetişecek. Onların bilgiye erişimini daha yoğun olarak sağlayacağız. Engelli çocuklarımız için de tüm engelleri birlikte kaldıracağız. Tüm bu çabamız, çalışmalarımız sizler için" dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 17:50
YORUM EKLE