Zihni Şahin'e İstanbul'da: Bu Birliktelik Hiç Bitmeyecek!

İstanbul'da, Alaçamlılar Derneği'nin misafiri olan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Alaçamlılar Derneği misafiri oldu. SAMKON) Onursal Başkanı Kaya Aşçı'nın da katıldığı etkinlikte Şahin, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Samsun 06.01.2019, 00:00 07.01.2019, 00:24
Zihni Şahin'e İstanbul'da: Bu Birliktelik Hiç Bitmeyecek!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin'i İstanbul'da Samsunlular karşıladı.Alçamlılar Derneği'nin misafiri olan Zihni Şahin, (SAMKON) Onursal Başkan yardımcısı Bafralı iş adamı Kaya Aşçı'nın da katıldığı etkinlikte yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik mesajları vererek, "Bu birliktelik hiç bitmeyecek" dedi.

"Bu birlik ve beraberliğimiz hiç bitmeyecek" 

Dernek yöneticileri ve gurbetteki Alaçamlıların sevgi gösterileriyle karşıladıkları Başkan Zihni Şahin, "Bu birlikteliğimizi, bu beraberliğimizi kimse bozamayacak" ifadelerini kullanarak,

İstanbul'daki Alaçamlılar Dernek binasında düzenlenen etkinliğe Başkan Zihni Şahin, Eski Bafra Kaymakamı Şişli Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Samsun Dernekler Konfederasyonu (SAMKON) Onursal Başkanı Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bafralı iş adamı Kaya Aşçı katıldı.

Zihni Şahin, birlik beraberlik mesajları verdi.

DÜNYA KENTİNDE HEMŞEHRİLİK DAYANIŞMASI

Başkan Zihni Şahin burada yaptığı konuşmada; "Samsun dernekleri, bu metropol kentte hemşehrilik ruhunun ve hemşehrilik dayanışmasının adeta örnekleri oldular. Bu durum tabiatıyla bizleri son derece memnun ediyor. Bu yönde büyük çaba gösteren başta Kaya Aşçı olmak üzere  Samsun derneklerimize, hemşerilerime ve emeği geçen herkese teşekkür borçluyuz" dedi.

Alaçamlılar Derneği Başkan Mustafa Elibol ile yöneticilerine kendisini ağırladığı için ayrıca teşekkür eden Başkan Zihni Şahin, "Hayat mücadelesi içerisinde ekmek kavgasının peşinde gurbete çıkan siz değerli hemşehrilerimle bir arada olmanın mutluluğunu ve onurunu yaşıyorum. Belediye başkanı olduğum günden bu yana sizlerle daima sıkı ilişkiler içerisinde olduk. İstanbul'da, memleketimizde düzenlenen her etkinlikte bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirdik. Bu birlik ve beraberliğimizi kimse bozamayacak, bundan sonra da el ele vermeye devam edeceğiz" dedi.

Öte yandan Başkan Zihni Şahin, İstanbul'daki ziyaret programları kapsamında Danıştay Üyesi Osman Tural ile de bir araya geldi. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)