13 Şehit İçin Taziye Mesajı

"Hain terör örgütü tarafından alçakça katledilen 13 vatandaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarının, sevenlerinin ve milletimizin başı sağ olsun."

Siyaset 14.02.2021, 17:25 14.02.2021, 17:52
13 Şehit İçin Taziye Mesajı

"Hain terör örgütü tarafından alçakça katledilen 13 vatandaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarının, sevenlerinin ve milletimizin başı sağolsun." mesajını veren BTP Lideri Hüseyin Baş, yazılı basın açıklamasını şu şekilde verdi:

Türk Silahlı Kuvvetlerinin terörle mücadele kapsamında Irak'ın kuzeyinde başlattığı Pençe Kartal-2 Harekatı sona erdi. Terör örgütü PKK’nın yuvalandığı yerlerden biri olan Gara bölgesi büyük ölçüde terörden arındırıldı. Ancak 50 teröristin etkisiz hale getirildiği bölgeden acı bir haber geldi. Bölgede yapılan incelemelerde terör örgütünün kaçırdığı 13 sivil vatandaşımızı bir mağarada şehit ettiği ortaya çıktı. Şehitlerin naaşları Türkiye'ye getirilirken toplumun her kesiminden şehitlere rahmet, terör örgütüne lanet yağdı. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş da bütün yurdu yasa boğan 13 vatandaşımızın şehit edilmesiyle ilgili bir açıklama yaptı. BTP lideri sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Hain terör örgütü tarafından alçakça katledilen 13 vatandaşımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Yakınlarının, sevenlerinin ve milletimizin başı sağolsun."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
aysun dilay 4 ay önce
Şehitlerimizin her birine ayrı ayrı Allah Rahmet eylesin (AMİN)
Aysel Başak 4 ay önce
Allah rahmet eylesin. Allah yavrularımızı şehit eden çakal sürülerinin belası versin.