Abdülkadir Köstek, Kadınlara Karanfil dağıttı

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle pazar yeri gezerek kadınlara karanfil verdi.

Siyaset 09.03.2020, 21:15 09.03.2020, 21:37
Abdülkadir Köstek, Kadınlara Karanfil dağıttı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle pazar yerini gezerek kadınlara karanfil veren AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, "Kadın sadece bir anne değil, hayatın her alanında bize yön veren ve hayata hazırlayan en değerli varlıklarımızdır." dedi.

AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, Kadın Kolları Başkanı Sevim Özil ve teşkilat üyeleri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde pazar yeri ziyareti gerçekleştirerek, kadınların gününü kutladı. Pazar yerinde satış yapan ve alışveriş yapan kadınlara karanfil dağıtan Başkan Köstek, kadınlarla sohbet ederek kadınlar gününü kutladı.

Tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan AK Parti Atakum ilçe Başkanı Abdülkadir Köstek, “Teşkilat üyelerimizle birlikte bu özel günde ilçemizde pazar yeri ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdik. Teşkilat üyelerimizle birlikte özel gün dolayısıyla kadınlarımıza karanfil dağıttık” dedi.

“Merhametin, şefkatin, sevgi ve fedakârlığın timsali olan kadın, kimi zaman bir anne, kimi zaman gelecek nesillerimizi yetiştiren bir öğretmendir” diyen Abdulkadir Köstek, “Kadın sadece bir anne değil, hayatın her alanında bize yön veren ve hayata hazırlayan en değerli varlıklarımızdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı