Adnan Uzun: 5T İle Ekonomi Şahlanacak; Pilot il Samsun Olacak

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Samsun'a ayrı bir önem verdiğini belirterek, "İşsizliğe çare olacak 5T projelerimizin pilot illerinden biri de Samsun olacak." diye konuştu.

Siyaset 17.10.2021, 12:12
Adnan Uzun: 5T İle Ekonomi Şahlanacak; Pilot il Samsun Olacak

"Samsun'u ulusal ve uluslararası yatırımcıların gözdesi haline getirecek büyük bir çalışma yürütüyoruz." ifadelerine yer veren TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün "İşsizliğe çare olacak 5T projelerimizin pilot illerinden biri de Samsun olacak." diye konuştuğunu aktaran İl Başkanı Adnan Uzun, Ülkenin en büyük sorununun ekonomik sorun olduğunu söyledi.

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Samsun İl Başkan Yardımcısı Adnan Uzun, büyük kurultay sonrası seçime girme yeterliliği kazandıklarını hatırlatarak, "Seçim pusulasında artık biz de varız. Hedefimiz iktidar olmak" dedi. Tarım, turizm, teknoloji, tekstil ve tassarruf formülünü kapsayan 5T politikası ile Türkiye'nin şahlanacağını ifade eden İl Başkan Yardımcısı Uzun, "Ülkemizin en büyük sıkıntısı ekonomik sorunların çözümsüz bırakılması. 5 başlıkta hazırladığımız projelerle, ülkemizdeki üretimi arttırıp ekonomiyi şahlandıracağız. İşsizliğe çare olacak 5T projelerimizin pilot illerinden biri de Samsun olacak." diye konuştu.

Adnan Uzun, TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Samsun'a ayrı bir önem verdiğinin altını çizerek şunları söyledi: "Değişim iktidarında, Samsun'u ulusal ve uluslararası yatırımcıların gözdesi haline getirecek büyük bir çalışma yürütüyoruz. 'Başın düşerse dara Sen de Sarıgül'ü ara' parolasıyla Türkiye'nin dertleri için yola çıkan liderimiz Samsun'un yalnız olmadığını bize hissettiriyor. Samsun'un tarihi ve stratejik önemini bilen Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül, Samsun'a ayrı bir önem veriyor. Türkiye ve Samsun'un dertlerinin çözümü Sarıgül liderliğinde Değişim Partisi iktidarındadır" 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)