Alexa

Ağbal'dan Bayburtlular Platformuna ziyaret

Maliye Bakanı Naci Ağbal, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Bayburtlular Platformunu ziyaret etti.

Ağbal'dan Bayburtlular Platformuna ziyaret

Maliye Bakanı Naci Ağbal, “Bugün içeride ve dışarıda güç odaklarına karşı millet olarak, ülke olarak mücadele veriyoruz. Bakın bazıları, bizim bakanlarımızı Almanya'da konuşturmamaya kalkıyor. Hadlerini bilecekler. Bu ülkenin artık eski Türkiye olmadığını herkes öğrenecek” dedi.

 
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Bayburtlular Platformunu ziyaret etti. Ziyarete Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın yanı sıra Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Bayburtlular Platformu Başkanı Bahtiyar Aydın ve platform üyeleri katıldı.

Bakan Ağbal, referandumla ilgili konuşmasında, "Bayburtlulardan, hepinizden destek bekliyorum. Hep beraber 16 Nisan’da sandığa gideceğiz gürül gürül sandıklardan evetlerle çıkacağız” dedi.

"Biz üniter devletten vazgeçmeyiz”

Ağbal,  "Ekonominin büyümesini istiyorsak, bu yönetim sistemi değişikliğine ihtiyacımız var. Bu yönetim sistemi gelecek, Türkiye'nin birliği ve bütünlüğü iyice pekişecek. Biz üniter devletten asla vazgeçmeyiz. Üniter devlet bizim olmazsa olmazımız, kırmızı çizgimiz" ifadelerini kullandı.

 “Hadlerini bilecekler”
Almanya’da bakanların konuşma yapmalarının engellenmesiyle ilgili Ağbal, “Bugün içeride ve dışarıda güç odaklarına karşı millet olarak, ülke olarak mücadele veriyoruz. Bakın kalkıyor bazıları, bizim bakanlarımızı Almanya'da konuşturmamaya kalkıyor. Hadlerini bilecekler. Bu ülkenin artık eski Türkiye olmadığını herkes öğrenecek."dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2017, 20:31
YORUM EKLE

banner325