Alexa

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı

AK Parti'nin Bolu ile ilçelerdeki belediye başkan adayları tanıtıldı. Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Fehmi Küpçü, Başkan Alaaddin Yılmaz, Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin konuştu.

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayları Tanıtıldı

AK Parti MKYK Üyesi Büşra Paker, kent merkezinde bir otelde düzenlenen aday tanıtım toplantısında; seçmenin artık iktidarı koruma kaygısının kalktığını, seçmenin Cumhurbaşkanını seçtiği andan itibaren artık hükümetin kurulduğunu bildiğini, seçmenin kendi ilinde, kendi belediye başkanını yine kendi dinamikleriyle seçtiğini bu yüzden de adaya, ehliyete ve liyakate bakacağını söyledi.

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay ve AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin birer konuşma yaptı.

Toplantıda, daha önce açıklanan AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Fatih Metin ile ilçelerden Yeniçağa Belediye Başkan adayı Recayi Çağlar, Seben Belediye Başkan adayı Fatih Kavlak, Mudurnu Belediye Başkan adayı Sedat Özkan, Mengen Belediye Başkan adayı Zeki Ozulluoğlu, Kıbrıscık Belediye Başkan adayı Osman Cabgu, Göynük Belediye Başkan adayı Kemal Kazan, Gerede Belediye Başkan adayı Mustafa Allar ve Dörtdivan Belediye Başkan adayı Hasan Uzunoğlu, beldelerden Taşkesti Belediye Başkan adayı Tahsin Özcan, Karacasu Belediye Başkan adayı Celal Beydilli ve Gökçesu Belediye Başkan adayı Sebahattin Sugeçti sahneye davet edilerek partililere tanıtıldı. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 00:04
YORUM EKLE

banner325