AK Parti'de İlçe Kongrelerini Tamamladı

AK Parti Samsun İl Teşkilatı'nda Tekkeköy Kongresi ile ilçe kongreleri sürecini tamamladı. Tekkeköy Kongrede Hayri Ağırlar ile yoluna devam kararı aldı.

Siyaset 20.09.2020, 20:07
AK Parti'de İlçe Kongrelerini Tamamladı

AK Parti Samsun İl Teşkilatı bugün yapılan Tekkeköy kongresi ile ilçe kongrelerini bitirdi; Hayri Ağırlar ile yola devam kararı alındı.

Tekkeköy 7. Olağan İlçe Kongresi'ne; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan; AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Koordinatörü ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı; AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu; Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, il yürütme ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve ilçe belediye başkanları, ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve yönetimleri, siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, geçmiş dönemde her iki ilçe teşkilatında görev yapan çok sayıda teşkilat mensubu ve delegeler katıldı.

Ak Parti Tekkeköy'de Hayri Ağırlar'ın yeni yönetim kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu:

ASIL LİSTE:

Kenan Tüfek
Halil İbrahim Cerrahoğlu
Rahman Kurtoğlu
Dursun Kıllı
Hasibe Canayakın
Habip Atasoy
Elif Anıl
Recai Ateş
Hacer Ergör
Özgül Takmaz
Namık Bolat
Sedat Aydın
Hüseyin Beklemiş
Mithat Şenel

Orhan Şen
Emrah Oruç
Hanife Çakmak
İlker Biltekin
İsmail Balcı

Yedek Liste:

Ali Karakaş
Süleyman Çavuşoğlu
Muhammet Özdemir
Selçuk Tokköz
Rıza Muti
Ali Yılmaz
Ali Öztürk
Gülay Kuzu
Mehmet Can
Hanife Boz

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu