Ak Parti'den 'Güçlü Teşkilatta Güçlü Birliktelik' Mesajı

AK Parti İlkadım İlçe Teşkilatı'nda kongre öncesi  delege seçimleri yapıldı. AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, "Biz de siyaset gönül işidir. Teşkilâtımızda görev almış dava ve kader arkadaşlarımız ile beraber  milletimizin gönlünde yer etmiş aşk hikayesi işte bu  güçlü birliktelikle devam etmektedir" dedi

Siyaset 17.02.2020, 17:13 17.02.2020, 17:28
Ak Parti'den 'Güçlü Teşkilatta Güçlü Birliktelik' Mesajı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, delege seçiminde yaptığı konuşma da, "Biz de siyaset gönül işidir." ifadelerini kullanarak, AK Parti'de görev almak milletin derdiyle dertlenmek,  geleceğine ışık tutmak demek olduğunu söyledi.

İlçe başkanlığında gerçekleşen seçimlere partililer ilgi gösterdi. İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, seçim boyunca partililerle tek tek tokalaştı.

Seçimlere, AK Parti İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu  Üyeleri, Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, geçmiş dönem İlkadım İlçe Başkanları İhsan Kurnaz, Adnan Varol, Hakan Ay,, Oktay Avcılar ve  önceki dönem İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok'un yanı sıra teşkilat mensupları ve partililer katıldı. 


AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin'in konuşması şöyle;

"AK Parti ben değil biz partisidir" diyen Erbin, konuşmasının devamında şunları söyledi, " Biz de siyaset gönül işidir. AK Parti'de görev almak milletin derdiyle dertlenmek,  geleceğine ışık tutmak demektir.  Teşkilâtımızda görev almış dava ve kader arkadaşlarımız ile beraber  milletimizin gönlünde yer etmiş aşk hikayesi işte bu  güçlü birliktelikle devam etmektedir.  Biz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimize hizmet    etmeye devam edecegiz. Biz daima milleti kucaklayan bir anlayış ile hareket ediyoruz. Çünkü bizim fıtratınızda milletimize hizmet aşkı var" 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)