Ak Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Önemli Paylaşım

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sosyal medya hesabından seçim sonuçlarınadair yaptığı açıklamada; "Toparlanın gitmiyoruz" dedi.

Siyaset 24.06.2019, 12:27 24.06.2019, 13:31
Ak Parti Grup Başkanvekili Turan'dan Önemli Paylaşım

Seçimsiz geçecek 4 yılın motivasyonuyla 2023 hedeflerimize odaklanacaklarını belirten AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, sosyal medya twitter hesabından önemli paylaşımda bulundu

Bülent Turan; Hatırası büyük olan bu şehirde küçük hesaplarla liderini, tabanını ve gönlü İstanbul'da olan milyonları üzenler için muhasebe ve muhakeme dönemi olduğunu belirterek şu şekilde bir paylaşımda bulundu:

"TOPARLANIN GİTMİYORUZ"

"AK Parti 17 yıldır milyonların teveccühüyle büyük yürüyüşünü sürdürüyor. Seçim kazanmak da kaybetmek de işin doğasında var. Milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir. Bu süreçten gerekli dersi çıkarıp, daha güçlü şekilde yoluna devam edecek kudrete ve kültüre sahip bir partidir. Seçim geride kaldı, ileriye bakıyoruz. Seçimsiz geçecek 4 yılın motivasyonuyla 2023 hedeflerimize odaklanacağız. Hatırası büyük olan bu şehirde küçük hesaplarla liderini, tabanını ve gönlü İstanbul'da olan milyonları üzenler için de muhasebe ve muhakeme dönemi! 'Toparlanın gitmiyoruz"

Yorumlar (0)