Ak Parti İl Başkanı Aksu'nun Hızına Yetişilemiyor

Ak Parti Samsun Teşkilatı, 17 ilçenin kongre sürecinin geçen pazar günü tamamlanmasının ardından saha çalışmalarına hız verdi. AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, ilçelerde devam eden yatırımları inceledi, tamamlanmış projeleri gezdi.

Siyaset 24.09.2020, 19:51 27.09.2020, 03:01
Ak Parti İl Başkanı Aksu'nun Hızına Yetişilemiyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, 17 ilçenin kongre sürecini tamamlanmasıyla birlikte saha çalışmalarına hız verdi.Başkan Aksu kurmayları ile birlikte program dahilinde ilçe gezilerine başladı. Ersan Aksu, ilçelerde devam eden yatırımları inceledi, tamamlanmış projeleri gezdi.

Ak Parti ilçe Kongrelerin ardından durum değerlendirmesi yapan Başkan Aksu, ilçelerde iş insanlarıyla bir araya geldi, Parti teşkilatlarına hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi. Terme, Salıpazarı, Çarşamba ve Ayvacık'ta bir dizi programlar gerçekleştiren Aksu, önümüzdeki süreçte tüm ilçeleri ziyaret edeceğini belirtti.

Başkan Aksu'nun hızına yetişilemiyor

Terme İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonu inşaat alanında incelemelerde bulunan Başkan Aksu, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'ı ziyaret ederek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı. Aksu, daha sonra AK Parti Terme İlçe Başkanı Mümin Osman Ertan ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Aynı gün içerisinde AK Parti Salıpazarı İlçe Başkanı İsmail Yaman ve yönetim kurulu üyeleriyle bir aya gelen Aksu, Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül'ü de makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Programların ikinci gününde ise Çarşamba ve Ayvacık ilçelerine ziyaret

  • Çarşamba Belediyesi Sosyal Tesisleri'ni ziyaret eden Aksu, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Çarşamba Belediyesi işbirliğiyle yapılacak olan, Türkiye'nin ilk ve prestij AVM Kütüphanesi alanında da incelemelerde bulundu.
  • Çarşambaspor'un yeni sezon ürünlerinin bulunduğu mağazayı gezdi
  • Çarsamba Belediye Başkanı Halit Doğan'ı makamında ziyaret etti
  • AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
  • Ayvacık'a AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Ali Yiğit ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi
  • Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı'yı makamında ziyaret etti 

Başkan Aksu gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin yaptığı detaylı açıklamada şunları söyledi:

Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunun yapım çalışmaları devam ediyor.

"Ziyaretlerimizin yanında ilçelerimizde devam eden yatırımları yerinde inceledik, belediyelerimizin hayata geçirdiği projeleri gezdik. Devletimiz tüm illerde olduğu gibi Samsun'da da hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Terme'ye yeni bir sağlık merkezi kazandırıyoruz. Yaklaşık 6 milyon TL'ye mal olacak olan İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil İstasyonunun yapım çalışmaları devam ediyor. İnşallah 2021 yılı Ağustos ayı içerisinde hizmete açılacak" 

AK belediyecilik anlayışı her zaman milletimizden takdir almıştır.

"Çarşamba Belediyemiz çok güzel bir çalışmaya imza attı. Kısa süre önce faaliyete başlayan sosyal tesislerde hazırlanan yemekler, gerekli çalışmalar yapıldıktan sonra tespit edilen 300 aileye evlerinde ikram ediliyor. Ayrıca tesislere gelen 300 kişiye de yine ücretsiz çorba ikramında bulunuluyor. AK belediyecilik anlayışı her zaman milletimizden takdir almıştır. Bu çalışmada onlardan biri. Belediye Başkanımız Halit Doğan'a ve ekibine teşekkür ediyorum" 

Zihinlerimizdeki kütüphane tanımını değiştirecek

 'Çarşamba ilçemiz çok güzel bir eğitim alanına kvuşacak. 2 katlı kütüphanenin içerisinde hem tekli hem de grup olarak ders çalışma odaları olacak. Zihinlerimizdeki kütüphane tanımını değiştirecek 7'den 70'e herkesin faydalanabileceği kütüphanenin hizmete açılması konusunda çalışmalar devam ediyor" 

"Temaslarımızda herkesin özellikle  fındık fiyatlarından çok memnun olduğunu gördük. Vatandaşlarımız hizmetlerden ve kendisine verilen değerden dolayı çok mutlu. Tabi onların ifadeleri bizleride mutlu ediyor. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a hemşehrilerim adına şükranlarımnı sunuyorum" 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)