Ak Parti İl Başkanı Aksu’dan '555 Samsunspor Forma' Hamlesi

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, Samsunspor’a destek olmak için, teşkilat adına 555 forma almıştı. Aksu, teklife kayıtsız kalamadı...

Siyaset 04.06.2021, 18:21 04.06.2021, 20:26
Ak Parti İl Başkanı Aksu’dan '555 Samsunspor Forma' Hamlesi

“Kırsal kesimde yaşayan ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere” AK Parti İl Başkanlığı tarafından alınan Samsunspor formalarına talip olan Atakum Şehir Platformu üyelerinin isteği gerçek oldu. Samsunspor formalarını Platformu ziyaret ederek teslim eden AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, yaptığı açıklamada  bu güzel teklife kayıtsız kalamadıklarını seyledi.

AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, geçtiğimiz haftalarda Samsunspor’a destek olmak için, teşkilat adına 555 forma almıştı. Bu bilgiyi sosyal medya hesabında paylaşan Aksu’ya, “O formaları, ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırmak isteriz” çağrısında bulunan Atakum Şehir Platformu üyelerinin bu talebine cevap verdi.

Teklife kayıtsız kalamadık

Atakum Şehir Platformu’n ziyaret eden ve formaları teslim eden Başkan Aksu, “Şehrimizin ortak değeri olan Samsunspor, tartışmasız en önemli markamızdır. Yeni neslin Samsunspor sevgisiyle büyümesini, bu anlamda çok önemsiyorum. Takımımıza destek olmak için 555 forma aldığımızda, Atakum Şehir Platformu üyesi kardeşlerimiz, sosyal medya üzerinden bize ulaşarak güzel bir öneride bulundu. Formaları, özellikle kırsal kesimde yaşayan ve ihtiyaç sahibi olan çocuklarımıza ulaştırmak istediklerini söylediler. Biz de bu güzel teklife kayıtsız kalamadık. Kendilerine teşekkür etmek ve formaları kendim teslim etmek istedim” dedi.

Ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Atakum Şehir Platformu Başkanı Erkut Erbil, Ak Parti İl Başkanı Ersan Aksu'ya teşekkürlerini sunarak şunları söyledi; 

Çocuklar çifte sevinç yaşayacak

“İki yıldır aktif olarak hizmet veren on binlerce aileye, binlerce çocuğa ulaşan platformumuz, Samsunspor konusunda da son derece hassas. Formalara talip olduk, çünkü o formaları alacak gücü olmayan çocukların olduğunu biliyoruz. Ramazan Bayramında 2 bin çocuğumuza bayramlık kıyafet ve ayakkabı dağıtmıştık. Şimdi de Kurban Bayramı öncesinde böyle bir hazırlık yapıyoruz. Bu hazırlığımıza, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu’nun bize emanet ettiği formaları da ekliyoruz. Çocuklar çifte sevinç yaşayacak. Özellikle şehrimizin kırsal kesimlerindeki çocukları, Samsunspor formasıyla buluşturmak çok güzel olacak” 

Atakum Şehir Platformu’nun çalışmaları hakkında da detaylı bilgi alan AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, ziyarette beraberinde bulunan AK Parti Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek ile birlikte, platforma üye oldu. Platform başkanı Erkut Erbil, Başkan Aksu’ya teşekkür belgesi takdim etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)