Ak Parti İl Başkanı Karaduman, Son derece başarılı gençlerimiz var

İlkadım Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Çaylar Bizden" programına katılan AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, "Gençlerimizin önünü kapayan değil hayal dünyalarını genişleten bir anlayışla hareket ediyoruz" dedi.

Siyaset 19.12.2018, 00:02
Ak Parti İl Başkanı Karaduman, Son derece başarılı gençlerimiz var

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, İlkadım Gençlik Kolları tarafından düzenlenen "Çaylar Bizden" programında konuştu.

Düzenlenen programda gençlerle buluşan Karaduman, tecrübelerini anlatarak, "Gençler; vaktinizi çok iyi değerlendirin. Zaman hızlı geçiyor.  Sizlere güveniyoruz" dedi.

Ak Partili gençlerin etkinliğine, AK Parti Samsun Büyükďehir  Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, AK Parti İlkadım İlçe Başkan Vekili Serkan Akyüz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve teşkilat üyeleri katıldı.

Karaduman, gençlerle tecrübelerini paylaştı, öğütlerde bulundu. 

Ak Parti Samsun İl Başkanı Karaduman, AK Parti'nin her zaman gençlerin önünü açan çalışmalar içerisinde olduğunu belirten Karaduman, "Ben partimizde gençlik kolları başkanlığı görevinde bulundum şimdi il başkanıyım. il yönetim kurulumuzda da genç kardeslerimizin sayısı oldukça fazla. Bizler için çok kıymetli olan gençlerimize sorumluluk vermekten asla kaçınmadık. Gençlerimizin önünü kapayan değil hayal dünyalarını genişleten bir anlayışla hareket ediyoruz. Son derece başarılı gençlerimiz var.  Hem milletimize hem partimize hizmet ediyoruz. Sizlerin arasından da ileride bu görevlerde bulunacaklar olacaktır. Bizler gibi sizlerde de milletimize hizmet aşkı var.  

Gözlerinizde bu ışığı, inancı görebiliyorum. Gençler; vaktinizi çok iyi değerlendirin. Zaman hızlı geçiyor.  Sizlere güveniyoruz" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)