AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Teyyare, Hakkımızı Helal Etmiyoruz!

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, Salıpazarı ve Terme İlçelerinde yapılan, Ak Parti kongrelerini eleştirerek, kongrelerin çok heyecansız ve vasat bir şekilde tamamlandığını belirtti. Teyyare, "Hakkımızı Helal Etmiyoruz" dedi.

Siyaset 24.08.2020, 14:32 24.08.2020, 15:47
AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Teyyare, Hakkımızı Helal Etmiyoruz!

Ak Parti’de bu şekilde tamamlanan Ak Parti İlçe Kongreleri ile neyi düzeltecekler doğrusu merak konusu olduğunu da belirten AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, “Kuruluşundan bu yana hiç değişmeyen AK Parti İlçe Başkanlığını elinde Bulunduran Sayın Başkanı ilçe halkına sormak gerekir” diyerek şöyle devam etti;

"Neden bir başkası değil de, o zatı muhteremde ısrar ediliyor. Ak Parti’yi bu kafa yapısı ile mi düzelteceksiniz? Milletvekillerine ve Başkanlara biat edecek adamlar yerine, Ak Parti Davasına hizmet etmek için Servetini ve Ömrünü harcamaya hazır bir dünya insan varken, Kendilerine biat edecek adamlarda ısrar etmeleri, Ak Parti Davasına İhanet değil mi?" dedi.

Bu Dava Milletin Davasıdır

"Ak Parti’yi bu günkü duruma düşüren bu zihniyetin her istediğini veren, Ak Parti Teşkilat Başkanı ve Ekibi Bunca olumsuzluğu bilmiyor mu?" ifadelerini kullanan Başkan Adayı Teyyare, "Ak Parti Samsun İl Koordinatörü Beyefendi, Size bu görev verilirken, Samsun Milletvekillerinin istediklerini yap, Ak Parti Teşkilatları ne olursa olsun talimatı mı verildi? Ak Parti Teşkilatlarını neden bu duruma düşürüyorsunuz? Bu vebalden sizlerde payınıza düşeni alacaksınız. Bu Dava Milletin Davasıdır. Davaya zarar verenler, Kul Hakkına girmiyor mu?" dedi.

MEYDAN OKUYORUM

Terme’de dün yapılan Ak Parti İlçe Kongresine Katılım Sağladıklarını belirten Mehmet Teyyare, Görünen Manzara içlerini acıttığını belirterek, "Ak Parti Davasını bu hale getirenlere, “HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ” Ak Parti Samsun İl Başkanlığı Seçimlerinden Lütfen Elinizi Çekiniz. Ak Parti Samsun İl Başkanını, Ak Parti’ye Kayıtlı Üyeler Seçsin. Bir Kez bile olsa, Ak Parti için güzel bir iş yapmış olursunuz. Halkımızın İradesi Ortaya Çıksın. Ak Parti üye çalışmalarının sağlıklı yürüdüğünü teyit etmiş oluruz. Ben şahsen HODRİ MEYDAN diyorum." dedi.

Yorumlar (0)