Alexa

Ak Parti Samsun İl Başkanı Aksu: 18 Yıldır Sevdamız Millet

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti'nin 18. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ak Parti Samsun İl Başkanı Aksu: 18 Yıldır Sevdamız Millet

Millete hizmet yolunda; hiçbir mazereti kabul etmeden, hiçbir mazeretin arkasına sığınmadan, asla kolaycılığa kaçmadan ve sadece millet menfaati doğrultusunda çalışmaya, üretmeye devam ettiklerini belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti'nin kuruluşunun 18. yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayımladı.

Bu dava, bu siyasi hareket; millet adına AK kadroların misyonu ve onuru olduğunu ifade eden Aksu, K Parti iktidara geldiği günden itibaren; öncesinde hayal dahi edilemeyecek onlarca icraatı hayata geçirmiş, Türkiye'ye çağ atlatmıştır" dedi.

AK Parti'yi bunca yıldır ayakta tutan unsur

Ak Parti'nin iktidar siyaset sahnesine çıktığında Ülkeyi yönetenlerin ve milletin bir arayış içerisinde olduğunu ifade eden Aksu,. "Milletin siyasete güveni kalmamıştı. Çok zor günler geçirdiğimiz o dönemde bir lider çıktı ortaya. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001'de kurulan AK Parti ile milletimize bir heyacan geldi. 3 Kasım seçimleriyle başlayan AK Parti iktidarıyla milletimiz geleceğe ümitle bakmaya başladı. AK Parti'yi bunca yıldır ayakta tutan unsur, milletin o gün başlayan umudu sürekli diri tutmasıdır" dedi.

Millet Yenilmez, Türkiye Eğilmez

Türkiye'nin AK Parti iktidarları döneminde; planlı ve organize çok sayıda operasyona maruz kaldığının altını çizen Başkan Aksu, konuyla ilgili tespitlerini; "Ancak milletimizin desteğiyle şer odaklarının planladığı bütün bu çirkin senaryolar, planlar, Türkiye'ye diz çöktürme çabaları boşa çıkarılmıştır. İktidarı yıpratmaya ve eski alışkanlıkları devam ettirmeye yönelik olarak tezgahlanan 27 Nisan e-muhtırası, Gezi Parkı bahanesiyle hayata geçirilmeye çalışılan devleti zaafiyete düşürmeye çabaları, 17/25 Aralık'ta düğmesine basılan darbe girişimleri, akabinde canice planlanan 15 Temmuz darbe girişimi ve son olarak uluslararası para piyasaları da devreye sokularak planlanan ve Türkiye'yi mali açıdan zaafiyete düşürmek suretiyle hayata geçirilmeye çalışılan ekonomik operasyonlar dahil onlarca girişimin hepsi milletimizin ve iktidarımızın dik duruşuyla bertaraf edilmiştir. Netice itibariyle "Millet Yenilmez, Türkiye Eğilmez" anlayışıyla tüm bu operasyon denemeleri milletin desteğiyle akamete uğratılmıştır" ifadeleriyle açıkladı.

İleri Daha İleri Diyoruz

Türkiye'nin sorunlarını çözme kararlılığında olan yegane siyasi hareketin AK Parti olduğu gerçeğinin milletin ruhuna işlediğini belirten Başkan Aksu, Terör ve ekonomik saldırılara rağmen 18 yılda her alanda hayal bile edilemeyecek büyük projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Aksu, "Milletimize ne söz verdiysek yerine getirdik. Şimdi daha büyük hedeflere koşuyoruz. Türkiye için "İleri, daha ileri" diyoruz. Devlet millet işbirliği içerisinde Türkiye'yi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaştıracağız." dedi.

Ak Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu yazılı basın açıklamasını şöyle devam ettirdi:

'Türkiye Sevdasıyla Yaşımız Hep 18' diyoruz. 18 yıldır güven ve istikrarın sembolü olan, dünya mazlumlarının umudu olmaya devam eden AK Partimizin 18. yaşını gururla kutlarken Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm kadrolarımızla milletimiz için çalışmaya, ülkemizi şaha kaldırmaya devam edeceğiz. Allah bizleri milletimize mahcup etmesin" ifadelerine yer verdi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019, 17:31
YORUM EKLE