Alexa

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Ankara'ya Gidiyor

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, görevi devralmasının ardından, bu hafta içerisinde Ankara'da partisince düzenlenecek olan önemli  programlara katılacak.

AK Parti Samsun İl Başkanı Aksu Ankara'ya Gidiyor

Ak Parti  Sözcüsü Ömer Çelik, 02 Ocak 2019 tarihinde AK Parti Samsun İl Başkanı  Hakan Karaduman'ın görevden alındığını ve yerine Ersan Aksu'nun görevlendirildiğini açıklamasında sonra başlayan Aksu dönemi 04 Ocak 2019 tarihinde görev teslim töreni ile birlikte resmen Ak Parti il başkanı olarak görevine başladı

Vatandaşların Ersan Aksu kimdir? sorusunun cevabını aradı. Ersan Aksu görev teslim töreninin hemen ardından yaptığı basın toplantısıyla il başkanı olduğunu kısa zamanda yönetimini oluşturacağını duyurdu. Aksu çalışmalarına hız verdi. Kısa zaman içerisinde parti içerisinde başladığı çalışmalarını tamamlayacağı belirtiliyor. 

Aksu Kızılcahamam'da kampa katılacak

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Yönetim Kurulu listesini olusturmak için çalışmalarına devam eden Başkan Aksu, bu hafta içerisinde  de Ankara'ya gidecek. Salı günü partisince düzenlenecek programlara katılacak olana Aksu, 9 ve 10 Ocak tarihlerinde Kızılcahamam'da  gerçekleşecek kampa katılacak. 2 gün sürecek kampın ardından 11 Ocak Cuma günü AK Parti Genel Baskanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde gerçekleşecek Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılacak. 

Başkan Ersan Aksu, Ankara'da tamamladığı görüşmelerin ardından Samsun'a dönecek ve yerel seçim çalışmalarına hız verecek.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE