Alexa

AK Parti Samsun İl Teşkilatı İstişare Toplantısı Amasya'da gerçekleştirdi

Samsun İl Teşkilatı İstişare Toplantısında konuşan İl Başkanı Hakan Karaduman; "Samsun teşkilatı olarak durmaksızın çalıştıklarını, Hedeflerinin partilerinin yerel seçimlerde en yüksek oy almasını sağlamak olduğunu söyledi.

AK Parti Samsun İl Teşkilatı İstişare Toplantısı Amasya'da gerçekleştirdi

Türkiye'nin yıllar boyunca çok büyük badireler atlattığını, Her saldırıda birlikte omuz omuza yürüdüklerini belirten AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman; "Tevazu, samimiyet, gayretle önce millet önce memleket" dedik. Bundan sonraki süreçte de Türkiye, daha güçlü şekilde yoluna devam edecektir" dedi. 

Samsun İl Yönetim Kurulu üyeleri, İlçe Başkanları ve il Gençlik Kolları başkanının aileleriyle birlikte katılımıyla Amasya'da gerçekleştridikleri AK Parti Samsun İl Teşkilatı İstişare Toplantısı'nın verimli geçtiğini belirten Karaduman, "Halkımız AK Parti'ye inanıyor, güveniyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimizin güvenini elhamdülillah hiçbir zaman boşa çıkarmadık" ifadelerini kullandı.

"Toplantıdan Verimli Sonuç Aldık"

AK Parti Samsun İl Teşkilatı İstişare Toplantısını 5-7 Ekim tarihlerinde Amasya'da gerçekleştirdi. Yerel seçimler başta olmak üzere önümüzdeki süreçte gerçekleşecek bir çok çalışmanın değerlendirildiği toplantıya, AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve il gençlik kolları başkanı aileleriyle birlikte katıldı. Samsun İl Başkanı Karaduman Karaduman, verimli geçen toplantıya katılanlara teşekkür ederek; Samsun teşkilatı olarak gerçekleştirdikleri istişare toplantısının verimli sonuçlandığını dile ifade etti.

Başkan Karaduman, Program öncesinde vefa ziyaretlerinde bulundu. Bu kapsamda, Ladik eski belediye başkanlarından Kemal Kaplan'ın kabrine giderek dua edildi. Ardından AK Parti eski İl Kadın Kolları Başkanı Zeynep Gürbüz ziyaret edildi.

Hakan Karaduman, ilçe başkanları ile ikili görüşmelerin ardından İl Yönetim Kurulu ve ilçe başkanları ile bir araya geldi. Karaduman, toplantıda, yerel seçimler öncesi yapılacak çalışmalar konusunda istişare ve değerlendirmelerde bulunarak şöyle konuştu: 

"Omuz omuza yürüyerek vatanımızı koruduk"

Samsun teşkilatı olarak durmaksızın çalışıyoruz. Hedefimiz, partimizin yerel seçimlerde en yüksek oy almasını sağlamak. Halkımız AK Parti'ye inanıyor, güveniyor. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimizin güvenini elhamdülillah hiçbir zaman boşa çıkarmadık. Bir görev olarak kabul ettiğimiz milletimize hizmette hiç sınırımız olmadı. Ülkemiz yıllar boyunca çok büyük badireler atlattı. Her saldırıda milletimizle birlikte omuz omuza yürüyerek vatanımızı koruduk, bayrağımızın dalgalanmasını sağladık. AK Parti olarak, "tevazu, samimiyet, gayretle önce millet önce memleket" dedik. Bundan sonraki süreçte de Türkiye, daha güçlü şekilde yoluna devam edecektir" dedi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2018, 20:53
YORUM EKLE